SERVIS OTEVŘENO Po-Pá 9-12 13-16
  Počítače a kancelář  Počítačové příslušenství a doplňky  Klávesnice, myši, herní ovladače  Klávesnice  Logitech Corded Keyboard ERGO K860 - GRAPHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT
Logitech Corded Keyboard ERGO K860 - GRAPHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Logitech Corded Keyboard ERGO K860 - GRAPHITE - US INT'L - 2.4GHZ/BT

PSANÍ, PŘI KTERÉM SE BUDETE CÍTIT LÉPE Představujeme ERGO K860, dělenou ergonomickou klávesnici navrženou pro zlepšení držení těla, snížení námahy a lepší oporu. Umožní vám psát přirozeněji díky zakřivenému, dělenému klávesovému rámu, který zlepšuje držení těla při psaní. Sešikmený profil snižuje svalové namáhání zápěstí a předloktí – a udržuje ruce a ramena uvolněné.
Kód: 3161855PN: 920-010108Výrobce: LogitechZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

PSANÍ, PŘI KTERÉM SE BUDETE CÍTIT LÉPE

Představujeme ERGO K860, dělenou ergonomickou klávesnici navrženou pro zlepšení držení těla, snížení námahy a lepší oporu.
Umožní vám psát přirozeněji díky zakřivenému, dělenému klávesovému rámu, který zlepšuje držení těla při psaní. Sešikmený profil snižuje svalové namáhání zápěstí a předloktí – a udržuje ruce a ramena uvolněné.

LEPŠÍ DRŽENÍ TĚLA, LEPŠÍ VÝSLEDKY
Zakřivený klávesový rám klávesnice ERGO K860 umožňuje vaše ruce, zápěstí, prsty a předloktí umístit do přirozenější polohy – snížení svalové námahy zaznamenáte ihned poté, co ruce položíte na klávesnici.
U klávesnice ERGO K860 se dokonce prokázalo, že o 21 % snižuje svalovou aktivitu v horním trapézovém svalu – což je klíčový sval ve středu zad, který stabilizuje a usnadňuje pohyb ramene a krku.

TŘI VRSTVY PRO POHODLÍ A OPORU
Polstrovaná opěrka zápěstí navádí vaše předloktí těsně nad klávesnici a nabízí o 54 % větší oporu zápěstí, a zároveň snižuje ohýbání zápěstí o 25 %.
1. POVRCHOVÁ VRSTVA: 0,5 mm PLETENÉ TEXTILIE s robustní vrstvou odolnou vůči ulpívání skvrn a snadno čistitelným potahem, který je hladký na dotek.
2. PODPŮRNÁ VRSTVA: 2 mm PĚNY O VYSOKÉ HUSTOTĚ poskytují pohodlný a stabilní dojem rovnoměrného rozptýlení tlaku.
3. VRSTVA PRO POHODLÍ: 4 mm PAMĚŤOVÉ PĚNY nabízí příjemnou flexibilitu na míru a zvyšují pocit pohodlí a relaxace.

DOPŘEJTE SVÝM ZÁPĚSTÍM OPORU
Udržujte zápěstí v přirozené a pohodlné poloze, ať už sedíte nebo stojíte – díky inovativní funkcí zvednutí dlaně. Nožky sklopné v úhlu 0°, -4° a -7° vám umožní zvednout dlaně do optimální ergonomické polohy v závislosti na vašem jedinečném nastavení.

NENUCENÁ PŘESNOST S KLÁVESAMI PERFECT STROKE
Plynulé a mimořádně precizní psaní bez kompromisů v oblasti rychlosti a přesnosti. Vaše prsty budou snadno klouzat po matném povrchu kláves a hmatové prvky usnadňují orientaci prstů a zachování soustředění. Dělené rozložení a konvexní zakřivení podporují přirozenější umístění rukou a prstů.