Žárovka G21 LED RGB GU10, 230V, 3W, dálkové ovládání

Žárovka G21 LED RGB GU10, 230V, 3W, dálkové ovládání

Kód: 1031551PN: GA-BY-GU10-RGB
Barevná LED žárovka s paticí GU10, napájení AC 230V, příkon 3W. LED RGB žárovka s možností změny barvy světla pomocí dálkového ovládače, ovladač mimo zapnutí a vypnutí umožňuje volbu jasu ve třech úrovních, pevně navolené barvy zelenou, modrou, červenou a bílou. Umožňuje navolit dalších dvanáct odstínů základních barev a čtyři automatické režimy změn. FLASH - rychlá skoková…
Česká
distribuce!
Záruka spotřebitel / ostatní
2 roky / 6 měsíců
676,– 
559,– Kč bez DPH
Skladem
Po objednání bude zboží dodáno:
Na prodejně v Olomouci již 27.11.ZDARMA!
Přepravní službou již 28.11.od 99 Kč
Na výdejním místě již 30.11.od 64 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456

Popis produktu

Barevná LED žárovka s paticí GU10, napájení AC 230V, příkon 3W. LED RGB žárovka s možností změny barvy světla pomocí dálkového ovládače, ovladač mimo zapnutí a vypnutí umožňuje volbu jasu ve třech úrovních, pevně navolené barvy zelenou, modrou, červenou a bílou. Umožňuje navolit dalších dvanáct odstínů základních barev a čtyři automatické režimy změn. FLASH - rychlá skoková změna barev, STROBE pomalá skoková změna barev, FADE rychlá plynulá změna barev a poslední SMOOTH pro pomalou plynulou změnu barev.

Použití:

LED žárovka pro dekorativní a efektové využití. Ideální pro navození příjemné atmosféry nebo přímo k použití jako fototerapie. Lze ji využít pro okrasné nasvícení akvárií, terárií, květin a zákoutí doma. Rovněž lze využít v zimních zahradách nebo k použití do vhodných světel na zahradě do skallky .......
Vhodná také jako doplňkové osvětlení.

Jedná se o novou generaci výkonných a velmi úsporných žárovek s LED technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí a šetří zároveň i Vaši peněženku. Životnost použitých LED diod v těchto žárovkách je 25 000 až 50 000 hodin a je tedy 25 až 50x delší než u klasických žárovek.

LED žárovky šetří až 90% elektrické energie v porovnání s klasickou žárovkou. LED světelné zdroje díky vynikající účinnosti patří do energetické třídy A+, a proto jim patří budoucnost.

Samozřejmostí je okamžitý start LED žárovky bez nepříjemného náběhu svítivosti a zároveň jí nevadí časté rozsvěcování a zhasínání.