Herní zóna  Hry  Zaklínač 3 Divoký hon GOTY
Zaklínač 3 Divoký hon GOTY
Zaklínač 3 Divoký hon GOTYZaklínač 3 Divoký hon GOTYZaklínač 3 Divoký hon GOTY

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé

Ověřený zákazník

Zaklínač 3 Divoký hon GOTY

Tato verze obsahuje: Základní hru Zaklínač III: Divoký hon Datadisk Zaklínač III: Divoký hon - Srdce z kamene Datadisk Zaklínač III: Divoký hon - O víně a krvi Všech 16 DLC a všechny dosavadní aktualizace Zaklínač 3: Divoký hon je RPG hra nové generace s otevřeným světem a silným důrazem na příběh, která je zasazená do vizuálně působivého fantasy prostředí a v níž vás…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141287PN: 3305Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
653   včetně DPH
Cena bez DPH: 540 Kč
Cena po registraci:
628 Kč
Cena bez DPH: 519 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Tato verze obsahuje:

Základní hru Zaklínač III: Divoký hon

Datadisk Zaklínač III: Divoký hon - Srdce z kamene

Datadisk Zaklínač III: Divoký hon - O víně a krvi

Všech 16 DLC a všechny dosavadní aktualizace

Zaklínač 3: Divoký hon je RPG hra nové generace s otevřeným světem a silným důrazem na příběh, která je zasazená do vizuálně působivého fantasy prostředí a v níž vás čeká mnoho zásadních rozhodnutí sdopadem na celé vaše okolí. Ocitáte se vroli Geralta z Rivie, jednoho z posledních členů vymírající kasty nájemných zabijáků příšer, a vydáváte se na náročnoupouť válkou zničeným světem, na jejímž konci vás čeká nevyhnutelný střet s nejděsivějším protivníkem, kterému kdy muselolidstvo čelit: s Divokým honem.

Nilfgaardské císařství probodlo srdce Severních království a celý svět se zmítáv plamenech. Geralta z Rivie pronásleduje nemilosrdný protivník - Divoký hon, mytická kavalkáda přízračných jezdců, zvěstovatelů zhouby a zkázy, kteří dokáží zajedinou noc zpustošit celá města. Geralt, jehož pohání jeho vlastní, hluboce osobní důvody, se musí prosmýknout bludištěm nepřátelských armád, aby našel a ochránil osobu označenou starodávným proroctvím. Zdejší drsný a nemilosrdný svět nastavuje ostatním hrám novou laťku na polirozsáhlosti, komplexnosti ekosystému asmysluplné nelinearity. Vychutnejte si realistické střídání dne a noci, pozorujte změny počasí, jež mají přímý vliv na herní systém, a pomocí svých čarovných zaklínačských schopností si podmaňte zdejší prostředí plné života.

Vylepšujte si jedinečné zaklínačské dovednosti tak, aby vyhovovaly vašemu hernímu stylu, lovte krvelačné příšery, zdokonalujte své charakteristické umění boje,používejte mocnou magii a prosekejte sicestu k vítězství v otevřeném světě bezhranic. Kráčejte po zemi, plavte, jezděte na koni či plujte na lodích. Plňte úkoly, jež vstoupí do legend, a sbírejte poklady nesmírné hodnoty. Vše je jen na vás: vydejte se kamkoliv, dělejte cokoliv!

Zahrajte si jako vysoce kvalifikovaný nájemný zabiják monster

Trénováni již od raného dětství a geneticky mutováni tak, aby dokázali získat nadpřirozené schopnosti, sílu a reflexivníreakce - zaklínači jsou jakousi nedůvěřivou protiváhou ke světu zamořenému monstry, ve kterém žijí. • Připravte své nepřátele o život jako profesionální lovecmonster těmi nejděsivějšími způsoby, zapomoci řady vylepšitelných zbraní, nejrůznějších lektvarů a bojové magie.• Staňte se lovcem rozmanitých exotických monster, počínaje divošskými bestiemi plížícími se horskými průsmyky a lstivými predátory s nadpřirozenými schopnosti ve stínech hustě obydlených měst konče. • Investujte získané odměny do vylepšení své výzbroje a nakupujte brnění dělané na mírupřímo vám, nebo si vsaďte na koňský závod, zahrajte si libovolnou karetní hru či se zúčastněte pěstního souboje, a pokuste se tak vyhrát ještě více. Noc v Zaklínači přináší mnoho dalších potěšení...

Objevujte mravně odlišný otevřený fantasy svět

Navržen tak, aby nabídl hráčům nekonečnédobrodružství, masivní otevřený svět Zaklínače utváří zcela nové standardy velikosti, hloubky a komplikovanosti herníhosvěta. • Přejděte křížem krážem fantastický otevřený svět: objevujte již dávnozapomenuté ruiny, jeskyně a vraky lodí,ve městech obchodujte s kupci a trpasličími kováři a lovte napříč rozlehlými planinami, horskými pásmy a moři.• Uzavírejte dohody se zrádnými generály, záludnými čaroději a zkorumpovanými královskýmimajestáty a poskytujte jim tak temné a nebezpečné služby. • Čiňte rozhodnutí, která svou silou a povahou překračují dobro či zlo a postavte se jejich dalekosáhlým důsledkům.

Dostihněte Dítě Proroctví

Přijměte svůj dosud nejdůležitější kontrakt a zavažte se tak vystopovat Dítě Proroctví, které je klíčem k záchraně či zničení tohoto světa. • Zatímco válka zuřívšude kolem, vaším úkolem je dostihnoutDítě proroctví - živoucí zbraň moci, jehož existence byla předpovězena starodávnými elfskými legendami.• Vzepřete se zuřivým vládcům, duchům ovládajícím divokou přírodu a v neposlední řadě také skryté hrozbě číhající za závojem - všem, kteří jsou pevně odhodláni ovládat tento svět.• Staňte se strůjcem svého osudu ve světě, který možná ani nestojí za záchranu.

Hra nové generace jak se sluší a patří •REDengine 3, který byl vytvořen exkluzivně pro hardware nové generace, činí svět Zaklínače až neuvěřitelně organickým avizuálně propracovaným do těch nejjemnějších detailů.• Dynamické počasí a denní/noční cykly ovlivňují chování obyvatelměst a divokých monster.• Bohatý na volby přímo ovlivňující příběhovou linii, ato jak v hlavních i vedlejších zápletkách, je tento obrovský otevřený svět ovlivňován hráčem více, než kdykoliv předtím.

Parametry

Herní platforma ESDGOG.com