Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Osvětlení  Xiaomi Yeelight LED Bulb Color
Xiaomi Yeelight LED Bulb Color
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Perfektní po všech stránkách

Ověřený zákazník

Xiaomi Yeelight LED Bulb Color

Xiaomi Yeelight LED Bulb Color - 16 milionů barev, nekonečné možnosti Pohrejte si se světlem a vyberte si z 16 milionů barev, které odpovídají vaší náladě. Použijte oblíbenou fotku a prožijte tento výjimečný okamžik se stínem světla. Uložte své oblíbené nastavení osvětlení a zapněte jej vždy, když chcete, klepnutím na prst. Profesionální optický vzhled Profesionální optický…
Kód: 1781333PN: 11958Výrobce: XiaomiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Obr. Xiaomi Yeelight LED Bulb Color - 16 milionů barev, nekonečné možnosti 1234415a

Xiaomi Yeelight LED Bulb Color - 16 milionů barev, nekonečné možnosti

Pohrejte si se světlem a vyberte si z 16 milionů barev, které odpovídají vaší náladě. Použijte oblíbenou fotku a prožijte tento výjimečný okamžik se stínem světla. Uložte své oblíbené nastavení osvětlení a zapněte jej vždy, když chcete, klepnutím na prst.

Obr. Profesionální optický vzhled 1234415b

Profesionální optický vzhled

Profesionální optický vzhled a vysoce kvalitní LED poskytují stabilní světelný výkon, snižují oslnění a chrání vaše oči. S nastavením teploty barev 1700K až 6500K a stmívatelným jasem, žárovka Yeelight LED (Color) splňuje všechny vaše potřeby.

Obr. Osvětlete si vaši noc 1234415c

Osvětlete si vaši noc

Očekáváte romantickou noc? Žárovka Yeelight LED (Color) vám pomáhá vytvářet fantastickou atmosféru. S pravým světlem a obklopuje vás oblíbená barva, připravte se na romantickou noc.

Obr. Nejlepší filmový společník 1234415d

Nejlepší filmový společník

Stmívající osvětlení okolního prostředí vám poskytuje úchvatný efekt při sledování vašeho oblíbeného filmu, pomáhá snížit odraz od obrazovky a zmírňuje namáhání očí.

Pro Vaši relaxaci

 • Světlo ovlivňuje naši náladu, chování a pocity. Pro soukromou relaxaci a pro kvalitní čas s přáteli a rodinou vytváří žárovka Yeelight LED (Color) útulné a relaxační prostředí. Užijte si tyto okamžiky.
Obr. Dálkové ovládání kdykoliv a kdekoliv 1234415e

Dálkové ovládání kdykoliv a kdekoliv

Pomocí bezdrátové Wi-Fi sítě se dokážete připojit k inteligentním senzorům Xiaomi. Po připojení k inteligentní žárovce můžete začít ovládat jednoduše pomocí aplikace ve vašem mobilním telefonu. Vypněte světlo svým dětem, aniž byste způsobili hluk, ztlumili světla, aniž byste se hnuli z postele, při odchozu z domu se vše automaticky vypne, všechno je to o zjednodušení vašeho života.

Obr. Lze řídit skupinku žárovek 1234415f

Lze řídit skupinku žárovek

Nastavení skupinové kontroly, vytváření romantiky a překvapení je jednodušší, než si dokážete představit. Jen správné světlo. Není třeba instalovat speciální kabely nebo složitou instalaci, s prstem na dosah ucítíte tu pravou magii lampy Xiaomi Yeelight LED Bulb Color.

Obr. 11 let životnost energeticky úsporného vzhledu 1234415g

11 let životnost energeticky úsporného vzhledu

S úsporným vzhledem vám žárovka poskytuje 25 000 hodin vysoce jasné osvětlení a je věrným společníkem. Nemusíte ani přemýšlet o výměně žárovky. Zajistěte správné osvětlení svého domova s přáteli nebo v práci.

Obr. Technická specifikace 1234415h

Technická specifikace

 • Světelný tok: 600lm (4000K)
 • Konektivita: Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz
 • Teplota barev: 1700K-6500K
 • Počet barev: 16 milionů
 • Jmenovitý výkon: 9W
 • Provozní napětí: 220V - 50Hz 0.1A
 • Patice: E27
 • Životnost 25000 hodin
 • Kompatibilita: Android 4.4, iOS 7.0 a vyšší
 • Rozměry: 55 x 120 mm

Parametry

ProduktyLampičky