Herní zóna  Hry  XCOM 2 War of the Chosen
XCOM 2 War of the Chosen
XCOM 2 War of the ChosenXCOM 2 War of the ChosenXCOM 2 War of the Chosen

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

XCOM 2 War of the Chosen

XCOM® 2: War of the Chosen, rozšíření pro cenami ověnčenou strategickou hru roku2016. XCOM® 2: War of the Chosen přidává novýobsah v boji proti Adventu, ve které utvoří dodatečné frakce odporu, aby zneškodnily mimozemskou hrozbu na Zemi. V reakci na to se objevuje nový nepřítel “Chosen” s jediným cílem: znovu zajmout Commandera. Toto rozšíření obsahuje nové třídyhrdinů, které…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141445PN: 3757Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
644   včetně DPH
Cena bez DPH: 532 Kč
Cena po registraci:
619 Kč
Cena bez DPH: 512 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 26.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

XCOM® 2: War of the Chosen, rozšíření pro cenami ověnčenou strategickou hru roku2016.

XCOM® 2: War of the Chosen přidává novýobsah v boji proti Adventu, ve které utvoří dodatečné frakce odporu, aby zneškodnily mimozemskou hrozbu na Zemi. V reakci na to se objevuje nový nepřítel “Chosen” s jediným cílem: znovu zajmout Commandera. Toto rozšíření obsahuje nové třídyhrdinů, které budou čelit novým protivníkům známým jako “Chosen”, nové nepřátele, mise, prostředí a prohloubenou strategickou hratelnost.

Nové frakce a třídy hrdinů

Tři dodatečné frakce se vynořily na podporu pozemského hnutí odporu – Reapers, Skirmishers a Templars –, každá z nich mávlastní jedinečné schopnosti a protichůdnou filosofii. Tyto frakce poskytují silné vojáky hrdinské třídy, které vám pomohou v misích, a také nové příležitostipro strategickou hloubku.

Chosen

Chosen jsou ti nejzákeřnější nepřátelé,kterým XCOM kdy čelilo, přičemž každý májedinečné silné i slabé stránky, o kterých se dozvíte v nové kampani. Chosen sesnaží ulovit velitele a unesou, vyslechnou a zabijí vojáky XCOMu, aby svůj cílsplnili. Chosen také mohou narušit strategickou vrstvu a zhatit celosvětové operace XCOMu. Najděte a vypleňte pevnosti Chosen, abyste se tohoto nepřítele zbavili nadobro.

Nové hrozby od mimozemšťanů a Adventu

Na bojiště se proplížil smrtelně nebezpečný nový mimozemšťan jménem Spectre, který je schopný vytvářet temné kopie vojáků XCOMu. Osvojte si novou taktiku, abyste se dokázali postavit nejen jemu, ale ivýbušným útokům ADVENT Purifier a psionicky nabitému ADVENT Priest.Nová prostředí a úkoly misí

Zapojte se do taktických misí napříč novými prostředími od opuštěných měst zpustošených během původní invaze mimozemskými biozbraněmi přes podzemní tunely po xenomorfované oblasti v divočině.

Pro aktivaci je nutné vlastnit základnihru XCOM 2 v platformě Steam.

Parametry

Herní platforma ESDSteam
Herní žánrStrategie
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota16
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení