Herní zóna  Hry  World of Warcraft Legion
World of Warcraft Legion
World of Warcraft LegionWorld of Warcraft LegionWorld of Warcraft Legion

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

World of Warcraft Legion

Součástí balení je okamžitý boost na level 100. V pořadí již šestý datadisk do nesmrtelného MMORPG příběhově navazuje na Warlords of Draenor. Přináší nový kontinent, novou herní třídu Demon Huntera, možnost levelovat až do úrovně 110, předělaný honor systém a celou řadu nových dungeonů,raidů, zbraní a zajímavých vylepšení. NECHŤ HON ZAPOČNE Sargerasova hrobka byla…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141883PN: 2817Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Součástí balení je okamžitý boost na level 100.

V pořadí již šestý datadisk do nesmrtelného MMORPG příběhově navazuje na Warlords of Draenor. Přináší nový kontinent, novou herní třídu Demon Huntera, možnost levelovat až do úrovně 110, předělaný honor systém a celou řadu nových dungeonů,raidů, zbraní a zajímavých vylepšení.

NECHŤ HON ZAPOČNE

Sargerasova hrobka byla znovuotevřena adémoni Burning Legion vtrhli do našeho světa. Jejich hrozivá síla se zaměřuje navyvolání Dark Titana do Azerothu a už nyní vědí, kde k tomu hledat klíč. Aliance a Horda je zdevastována a na pokraji sil. Jste tak jedinou nadějí, kdo může vyhledat legendární artefakty, prozkoumatBroken Isles a najít ostatky Titana a postavit se proti Legii, než Azeroth padne.

NOVÁ HERNÍ TŘÍDA

Demon Hunter - elfí vyvrhel, zatracen pro hrátky s hrůzostrašnou mocí Legie. Oplývá vynikající pohyblivostí, nadpřirozeným vnímáním a v době nejvyšší nouze dokáže použít tajemné zakázané síly či se proměnit v strašlivou fel formu. S ohnivými démonickými útoky a schopností vyvolatneuvěřitelný chaos, je schopen postavitse i těm nejsilnějším démonům a vydržetjejich nápor.

NOVÝ KONTINENT THE BROKEN ISLES

The Broken Isles se stali epicentrem invaze démonů. Je to země plná starověkýchdivů, kde budete prozkoumávat bujné lesy, elfská města starší než lidská civilizace a na vše budou dohlížet kolosální pohoří v dálce. Čekají vás ale i místní nestvůry - satyři, divocí drogbaři nebo prokletí Kvaldiři.

Jedná se o rozšíření hry World of Warcraft, pro aktivaci jsou potřebné všechny předchozí rozšíření a základní hra.

Parametry

Herní platforma ESDBattle-Net