WiFi router Ubiquiti Networks airCube ISP AP/router, 3x LAN, 1x WAN (2,4GHz, 802.11n) 300Mbps

Recenze spokojených zákazníků:

Solidní a svižný obchod bez problému.

Ověřený zákazník

WiFi router Ubiquiti Networks airCube ISP AP/ router, 3x LAN, 1x WAN (2,4GHz, 802.11n) 300Mbps

AirCube ISP je domácí access point / router s moderním designem a velice výkonným a diskrétním anténním systémem ukrytým pod plastovým šasím. Tělo routeru v černé matné barvě je doplněno elegantně působící bíle podsvícenou podstavou. Router disponuje 3x 10/100Mbps LAN (první LAN port podporuje PoE IN), 1x 10/100Mbps LAN/WAN s podporou PoE Out…
Kód: 1095418PN: ACB-ISPVýrobce: UbiquitiZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

AirCube ISP je domácí access point / routers moderním designem a velice výkonným a diskrétním anténním systémem ukrytým pod plastovým šasím. Tělo routeru v černé matné barvě je doplněno elegantně působící bíle podsvícenou podstavou.

a

Router disponuje3x 10/100Mbps LAN(první LAN port podporuje PoE IN), 1x 10/100Mbps LAN/WAN s podporou PoE Out, napájecím microUSB konektorem a2x2 MIMO WiFi rádiovou částís modulační rychlostí 300Mbps (2.4GHz).

a

Napájení


Napájení routeru je možné řešit jak přes napájecí adaptér, který není součástí balení, tak i pomocí 24V pasivního injektoru zapojeného do portu LAN, čímž bude možné napájet i venkovní jednotku jako např.: Loco, PowerBeam, NanoBeam a jiné klientské jednotky.

a

Management

WEB UI - standardní nastavení přes webový prohlížeč
UMobile - mobilní aplikace
UNMS - pokročilý centrální management všech typů jednotek s managementem od Ubiquiti Networks

a

Obsah balení:

Zařízení