Spotřební elektronika  Foto Video  Videokamery  TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - otevřené poškrábané
TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - otevřené poškrábané
TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - otevřené poškrábané

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - otevřené poškrábané

Kamera do auta TrueCam A3 pořizuje záznam ve FULL HD rozlišení až 1080p, u fotografie 5MP, menu je kompletně v češtině s možností volby dalších jazyků, obsahuje funkce detekce pohybu, G-senzor, časovou smyčku pro nekonečné nahrávání, LCD displej, tlačítko pro uzamčení záznamu na ochranu před náhodným smazáním, infračervené přisvícení. V základním balení jsou dva typy držáků…
Kód: 1472297PN: 8594175350029Výrobce: TrueCamZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Kamera do auta TrueCam A3 pořizuje záznam ve FULL HD rozlišení až 1080p, u fotografie 5MP, menu je kompletně v češtině s možností volby dalších jazyků, obsahuje funkce detekce pohybu, G-senzor, časovou smyčku pro nekonečné nahrávání, LCD displej, tlačítko pro uzamčení záznamu na ochranu před náhodným smazáním, infračervené přisvícení. V základním balení jsou dva typy držáků pro připevnění na sklo; jeden mobilní a jeden permanentní, dále autonabíječka, HDMI kabel a USB kabel.

Obsah balení: 1x kamera do auta TrueCam A3, 1x přísavný držák, 1x permanentní držák 3M, 1x autonabíječka, 1x USB kabel

TRUECAM A3
Palubní kamera TrueCam A3 je ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí za nízkou cenu pojistit proti případným komplikacím, které mohou potkat každého řidiče. Stejně tak vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy, zvlášť pokud jedete na dalekou cestu nebo někam do přírody a chcete si uchovat hezké vzpomínky. Navíc si s videokamerou TrueCam A3 můžete natočit zajímavé zážitky přímo za jízdy, aniž byste museli zastavovat nebo složitě hledat, kam jste kameru odložili. Tento model nabízí následující funkce:
• záznam v rozlišení FULL HD 1080p
• funkce nekonečného cyklického natáčení
• G-SENSOR pro ochranu aktuálního záznamu při nárazu
• možnost zamykání oblíbených videí/fotografií i během natáčení
• kompletní české menu a ovládání s volbou dalších jazyků
• LCD displej pro okamžitou kontrolu záznamu
• Detekce pohybu – strážce vašeho zaparkovaného vozu
• Jednoduchá obsluha – přehledné menu, které snadno ovládá
• Kontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám
NATÁČENÍ VE FULL HD
Výstup videa je pořizován ve FULL HD rozlišení 1080p, což zajišťuje kvalitní záznam a splňuje nároky moderního uživatele. Díky tomu tedy nejen snadno identifikujete auto případného silničního piráta, ale zároveň si můžete natáčet kvalitní videa s vysokým rozlišením jen pro svou zábavu.
ČASOVÁ SMYČKA
TrueCam A3 nabízí velikou výhodu v tom, že může natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti začne palubní kamera přemazávat nejstarší nahraný záznam, takže nikdy nepřijdete o ty nejaktuálnější záběry.
G-SENZOR
Neboli snímač přetížení či gravitační senzor, je snímač, který ve formě grafu zaznamenává směr jízdy ve třech prostorových osách a v případě, že do vašeho vozidla někdo nabourá, přesně zachytí, odkud náraz přišel.
ZAMYKÁNÍ VIDEA
V případě, že si chcete uchovat právě natočený záběr, stačí stisknout tlačítko zámku a ten se uloží do zvláštní paměti, čímž při cyklickém natáčení zamezíte jeho přepsání jinou nahrávkou. Tlačítko lze zmáčknout kdykoliv, i během natáčení, takže se vyhnete zdlouhavému hledání videa v galerii.
ČESKÉ MENU
Ovládací menu palubní kamery TrueCam A3 je kompletně v češtině, takže vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Samotné menu má snadno srozumitelnou strukturu, ve které se brzy zorientujete a najdete všechno, co potřebujete k jejímu ovládání a nastavení.
LCD DISPLEJ
Důležitou součást výbavy TrueCam A3 tvoří LCD displej, díky kterému si můžete nejen zkontrolovat záběr, jaký černá skříňka snímá, ale zároveň vám umožní pustit si záznam z kamery kdykoliv potřebujete, aniž byste se museli připojovat k PC nebo k jinému zařízení
DETEKCE POHYBU
Kamera je vybavena pohybovým senzorem, takže jakmile se v zorném poli cokoliv pohne, je vše automaticky zaznamenáno. Získáte tak dokonalý přehled o tom, co se děje v okolí vašeho vozu i v době, kdy nesedíte za volantem.
JEDNODUCHÁ OBSLUHA
Kamera je nenáročná na instalaci i na obsluhu. Zapíná se automaticky, jakmile je připojena k napájení a přestane natáčet poté, co se přestane napájet. V případě, že chcete změnit nastavení, je vám k dispozici přehledné a intuitivní menu, díky kterému si s kamerou TrueCam A3 bez problémů poradí uživatelé všech generací bez ohledu na technické znalosti. Na upevnění kamery máte na výběr dva typy držáků – standardní odnímatelný a pak držák 3M, který na skle drží permanentně. Kameru však stále můžete kdykoliv vyjmout. Automat - přesun REN-EXT

Parametry

Megapixely2
Optický zoom (v násobcích)1