V pátek 19.4. a v pondělí 22.4.2019 bude kamenná pobočka z důvodu státního svátku zavřená.
  Hračky, hobby, sport, zábava  Autodoplňky  TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - BAZAR - použité
TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - BAZAR - použité
TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - BAZAR - použité
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Férové jednání. Tento obchod určitě doporučuji.

Ověřený zákazník

TrueCam A3 - kamera do auta (Full HD video, české menu) - BAZAR - použité

TrueCam A3 - Kvalitní kamera za dostupnou cenu TrueCam A3 - bez adaptéru Kvalitní kamera za dostupnou cenu. Palubní kamera TrueCam A3 je ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí za nízkou cenu pojistit proti případným komplikacím, které mohou potkat každého řidiče. Stejně tak vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy , zvlášť pokud jedete na dalekou cestu…
Kategorie: Autodoplňky
Kód: 1775730PN: TRUECAMA3_RVýrobce: TrueCamZáruka: 2 roky
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

TrueCam A3 - bez adaptéru

Kvalitní kamera za dostupnou cenu.


Palubní kamera TrueCam A3 je ideální volbou pro všechny, kdo se chtějí za nízkou cenu pojistit proti případným komplikacím, které mohou potkat každého řidiče. Stejně tak vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy, zvlášť pokud jedete na dalekou cestu nebo někam do přírody a chcete si uchovat hezké vzpomínky.

Navíc si s videokamerou TrueCam A3 můžete natočit zajímavé zážitky přímo za jízdy, aniž byste museli zastavovat nebo složitě hledat, kam jste kameru odložili.

Vylepšené noční a denní natáčení díky vylepšenému videočipu model 2015! Skladem u všech prodejců.

Přehled funkcí:

 • Záznam v rozlišení FULL HD 1080p
 • Funkce nekonečného cyklického natáčení
 • G-Senzor pro automatické určení směru a síly nárazu
 • Možnost zamykání oblíbených videí/fotografií i během natáčení
 • Noční režim
 • Kompletní české menu a ovládání s možností přepnutí do dalších jazyků
 • LCD displej pro okamžitou kontrolu záznamu
 • 2 druhy přísavek na sklo - odnímatelná a permanentní 3M přísavka
 • Detekce pohybu - praktický pomocník pro ostrahu vašeho vozu
 • Jednoduchá obsluha - přehledné a intuitivní menu, snadné ovládání
 • Kontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám

 

Základní vlastnosti:

 

Natáčení ve FULL HD 1080p

Výstup videa je pořizován ve FULL HD rozlišení 1080p. Kamera do auta TrueCam A3 dokáže zachytit i detaily za špatných světelných podmínek. Snadno tak na videozáznamu rozeznáte znaky na SPZ, i tváře nebo postavy. Záběry tak můžete použít v případě nehody nebo jen pro své potřeby a zábavu.

 

Časová smyčka

Autokamera TrueCam A3 má funkci cyklického natáčení, díky kterému vám nemůže dojít místo na paměťové kartě. V případě zaplnění paměti začne černá skříňka přemazávat nejstarší nahraný záznam, takže nikdy nepřijdete o ty nejaktuálnější záběry. Natáčené video lze v případě potřeby zamknout proti přepsání a funkci časové smyčky lze i vypnout.

 

G-Senzor

G-Senzor je snímač, který zaznamenává pohyb jízdy ve třech prostorových osách. V případě, že do vašeho vozidla někdo narazí, autokamera zaznamená výchylku a automaticky zamkne aktuální záběr, aby se nemohlo stát, že se záznam nárazu ztratí či přepíše časovou smyčkou. Funkci lze také vypnout či nastavit její citlivost.

 

Zamykání videa

Pokud si chcete uchovat právě natáčený záběr, stačí stisknout tlačítko zámku a záznam se uzamkne, čímž zamezíte jeho přepsání jiným záznamem. Tlačítko lze použít kdykoliv, při prohlížení galerie nebo i v průběhu pořizování záznamu. Záznam můžete opět kdykoliv odemknout a smazat ručně.

 

LCD displej s českým menu

Důležitou součástí výbavy kamery do auta TrueCam A3 je LCD displej, díky kterému si můžete zkontrolovat právě natáčený záběr, nastavovat funkce autokamery a prohlížet již natočené záznamy. Ovládací menu černé skříňky TrueCam A3 je kompletně v češtině, takže vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Menu má snadno srozumitelnou strukturu a je jednoduché na obsluhu.

 

Detekce pohybu

Vaše autokamera začne automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb a pořídí videozáznam. Díky tomu zachytí kohokoli, kdo by chtěl vaše zaparkované auto poškodit nebo by v jeho okolí prováděl cokoli nebezpečného. V případě takové nehody pak máte v ruce jasný důkaz, ať už se jedná o zachycení podoby pachatele nebo o zdokumentování SPZ pachatele.

 

Další vlastnosti:

 

Jednoduchá obsluha

Kamera je nenáročná na instalaci i na obsluhu. Zapíná se automaticky, jakmile je připojena k napájení a přestane natáčet poté, co se přestane napájet. V případě, že chcete změnit nastavení, je vám k dispozici přehledné a intuitivní menu, díky kterému si s kamerou TrueCam A3 bez problémů poradí uživatelé všech generací bez ohledu na technické znalosti.

 

Kontrola jasu

Aby záběry nebyly příliš tmavé nebo naopak přesvícené, můžete si v menu zvolit úroveň expoziční hodnoty. Čím je nastavená hodnota vyšší, tím jasnější záznamy pořídíte a naopak. Díky LCD displeji můžete ihned zjistit, jestli vám zvolená úroveň jasu vyhovuje.

 

LED přisvícení

Palubní kamera TrueCam A3 obsahuje i funkci v podobě přisvícení LED diodami. Toto je velice praktický prvek, zvláště v případě, že potřebujete zdokumentovat nehodu, když je zrovna tma.

 

5MP fotografie

Díky kvalitnímu rozlišení 5 megapixelů najde kamera TrueCam využití i pro focení, ať už kvůli dokumentaci nehody nebo jakýmkoliv jiným účelům.

 

Obsah balení:

 • 1x kamera do auta TrueCam A3
 • 1x nalepovací 3M držák
 • 1x přísavný držák
 • 1x USB kabel
 • 1x autonabíječka