Hračky, hobby, sport, zábava  Hračky  Trampolína G21 s ochrannou sítí 430 cm zelená
Trampolína G21 s ochrannou sítí 430 cm zelená

Recenze spokojených zákazníků:

rychlé

Ověřený zákazník

Trampolína G21 s ochrannou sítí 430 cm zelená

Trampolína G21 s ochrannou sítí 430 cm zelená Velmi kvalitní a oblíbená zahradní trampolína G21 s ochrannou sítí se stane ihned hitem vaší zahrady. Skákání na ní je zábavou nejen pro děti, ale i pro dospělé. Při skákání posilujete svaly celého těla, spalujete kalorie a nezatěžujete klouby. Zahradní trampolíny G21 zaručují vyšší bezpečnost…
Kód: 1046517Výrobce: G21Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Trampolína G21 s ochrannou sítí 430 cm zelená
Velmi kvalitní a oblíbená zahradní trampolína G21 s ochrannou sítí se stane ihned hitem vaší zahrady. Skákání na ní je zábavou nejen pro děti, ale i pro dospělé. Při skákání posilujete svaly celého těla, spalujete kalorie a nezatěžujete klouby. Zahradní trampolíny G21 zaručují vyšší bezpečnost a dokonalou stabilitu díky základně složené ze 6 párů nohou, na rozdíl od běžných trampolín, které jich mají pouze 5. Velmi důležitým bezpečnostním prvkem je také délka tyčí vedoucích od bezpečnostní sítě. Tyče musí vést po celé délce konstrukce trampolíny až k zemi. Toto provedení je důležité, aby při pádu do záchytné sítě bylo zamezeno vypadnutí z trampolíny. Mnoho konkurenčních trampolín má tyto tyče chybně zakončené již kus nad zemí.

Tyto zahradní trampolíny s ochrannou sítí mají zpevněnou konstrukci z léty ověřené Hi-ten kalené oceli s oboustranným galvanizováním, která zaručuje odolnost vůči mechanickému poškození a deformacím. Trampolína G21 je nejen dětská trampolína, ale i již plnohodnotná trampolína pro dospělé. Kvalitní polypropylenová skákací plocha podléhá zátěžovým testům, má kvalitní zpracování a materiál, ze kterého je vyrobena odolává nepříznivému počasí a přináší vám záruku spokojenosti na mnoho let. Trampolíny G21 jsou certifikovány německou zkušebnou a přísnou normou TÜV GS. Tyče, držící ochrannou síť, jsou chráněny pěnou a pružiny na trampolíně jsou kryty dvojitou vrstvou, a to PVC a pěnou. Trampolínu snadno a rychle smontujete pomocí přiloženého návodu.

Vlastnosti:

- Průměr trampolíny: 430 cm
- Výška: 80 cm
- Výška se sítí: 240 cm
- Maximální nosnost (maximální váha cvičící osoby): 150 kg
- Barva: zelená
- Počet pružin: 84
- Váha: 70 kg (baleno do dvou krabic)
- Certifikováno německou zkušebnou a přísnou normou TÜV GS
- Konstrukce z kalené Hi-Ten oceli, zaručují vysokou pevnost a odolnost
- Dvouvrstvá ochrana pružin (PVC+ PĚNA)
- Vyšší zabezpečení před úrazem
- Velmi snadná a rychlá montáž

Obsah balení:

- Zahradní trampolína G21 430 cm
- Návod k obsluze v českém jazyce