Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Počítače a kancelář  Síťové prvky  Kabeláž a příslušenství  TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km
TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km
TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km

Recenze spokojených zákazníků:

Obchod mohu doporučit, byli ochotni doplnit i specifikace, které nemají na stránkách. Doporučuji se zeptat na možnost prodloužení záruky, není u všech produktů uvedena.

Ověřený zákazník

TP-LINK TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km

PŘEHLED/OVERVIEW * Single-mode SFP+ LC Transceiver * Hot-Pluggable with maximum flexibility * Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver - TXM431-LR SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS Standards and Protocols * IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP Wave Length * 1310nm Power Supply * 3.3V Fiber Type * 9/125um Single-mode Max. Cable…
Kód: 1771412PN: TXM431-LRVýrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
2 375   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 963 Kč
Cena po registraci:
2 353 Kč
Cena bez DPH: 1 945 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 2 kusy
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 18.12. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 19.12. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)20.12. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

PŘEHLED/OVERVIEW
* Single-mode SFP+ LC Transceiver
* Hot-Pluggable with maximum flexibility
* Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules
10GBase-LR SFP+ LC Transceiver - TXM431-LR

SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS
Standards and Protocols
* IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP

Wave Length
* 1310nm

Power Supply
* 3.3V

Fiber Type
* 9/125um Single-mode

Max. Cable Length
* 10km

Data Rate
* 10Gbps

Port Type
* LC/UPC

Transmission power
* 0.5 dBm(Max)
* -8.2dBm(Min)

Reception power
* 0.5dBm(Max)
* -14.4dBm(Min)

Sensitivity
* -12.6dBm

Safety & Emission
* FCC, CE

Environment
* Operating Temperature: 0°C~70°C (32?~158?)
* Storage Temperature: -40°C~80°C (-40?~176?)
* Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
* Storage Humidity: 5%~90% non-condensing