Počítače a kancelář  Síťové prvky  TP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kamera
TP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kamera
TP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kameraTP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kamera
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Odpovídající ceny, rychlé dodání, široký sortiment.

Ověřený zákazník

TP-LINK KC110 - Kasa Spot Pan Tilt kamera

Kasa Spot Pan Tilt KC110 KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ VIDEO - Poskytuje ostré a jasné vysoce kvalitní 1080p full-HD video přímo v dlani vaší ruky. NAKLÁPĚNÍ A OTÁČENÍ - Bezpečnostní kamera Kasa Spot Pan Tilt je ideální pro široce otevřené obytné prostory…
Kód: 2417006PN: KC110Výrobce: TP-LINKZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 499   včetně DPH
Cena bez DPH: 1 239 Kč
Cena po registraci:
1 399 Kč
Cena bez DPH: 1 156 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem posledních 9 kusů
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.7. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.7. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.7. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Kasa Spot Pan Tilt KC110

  • KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÉ VIDEO - Poskytuje ostré a jasné vysoce kvalitní 1080p full-HD video přímo v dlani vaší ruky.
  • NAKLÁPĚNÍ A OTÁČENÍ - Bezpečnostní kamera Kasa Spot Pan Tilt je ideální pro široce otevřené obytné prostory a může se otáčet všemi směry, aby pokryla více bodů ve vašem pokoji. S otáčením o 360° a vertikálním naklápěním v rozmezí 118° může kamera sledovat každý úhel v každé místnosti.
  • SLEDOVÁNÍ POHYBU - Pokud je detekován pohyb, Kasa Spot Pan Tilt kamera bude pokračovat ve sledování aktivity, dokud se nezastaví, i když je mimo zorného pole dohledu kamery. Pokud váš čtyřnohý přítel přejde zorné pole kamery, kamera bude sledovat jeho pohyb, dokud nenajde místo, kde se usadí.
  • CLOUDOVÉ ÚLOŽIŠTĚ - Zaktualizujte si svůj předplatitelský účet Kasa Care a vychutnejte videozáznamy až po dobu 30 dnů a možnost ručního nahrávání.
  • PATROL MODE (REŽIM PATROLY) - Nastavte čtyři odlišné zorné úhly ve vašem obytném prostoru, takže když se vyskytne akce v jedné z těchto oblastí, kamera se automaticky otočí, aby zachytila aktivitu. Naprogramujte kameru tak, aby bylo možné sledovat jednotlivé oblasti v intervalech dle Vašeho výběru.
  • 24/7 ŽIVÉ ZOBRAZENÍ - Pomocí aplikace Kasa Smart sledujte to, co je pro vás důležité v reálném čase a odkudkoli. Dokonce stream živého videa na jakémkoli zobrazovači, který podporuje Alexu nebo Google Assistant, jako je Fire TV, Echo Show nebo Chromecast.
  • OBOUSMĚRNÉ AUDIO - Pro komunikaci se zvědavými spolubydlícími, rodinou nebo dokonce i se zlomyslnými mazlíčky, používejte svěží zvuk pro obousměrnou komunikaci.
  • NOČNÍ VIDĚNÍ - Dokonce i ve tmě, Kasa Spot Pan Tilt má noční vidění až do vzdálenosti 30 stop. Nikdy nic nepřehlédnete ani v noci a stále máte stejně kvalitní video, na které jste zvyklí.
  • UPOZORNĚNÍ NA OKAMŽITOU AKTIVITU - Není třeba kontrolovat Kasa Spot Pan Tilt po celý den. Získejte automaticky upozornění,  když vaše kamera detekuje pohyb nebo zvuk. Reagujte rychle, když uvidíte svého domácího mazlíčka na gauči, spolubydlícího, který prochází váš pokoj, nebo když vetřelec vstoupí do vašich dveří.
  • OCHRANA KAŽDÉHO PIXELU - Všechny vaše video streamy jsou chráněny standardním 128bitovým AES šifrováním s SSL / TLS přímo z kamery.

Parametry

FunkcePTZ (otočná)
FunkceAudio
IR přísvit v metrech30
Ohnisková vzdálenost objektivu v mm4
Rozlišení v MPix2
TypIP kamera