Herní zóna  Hry  Tom Clancys Rainbow Six Siege
Tom Clancys Rainbow Six Siege
Tom Clancys Rainbow Six SiegeTom Clancys Rainbow Six SiegeTom Clancys Rainbow Six Siege

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

Tom Clancys Rainbow Six Siege

Klíč je určen pro standard edition Rainbow Six Siege je pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herníchkonzolí. Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow SixSiege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhodypro svou…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141338PN: 2479Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Klíč je určen pro standard edition

Rainbow Six Siege je pokračování populární série stříleček z pohledu první osoby, vyvinuté známým studiem Ubisoft Montreal pro novou generaci počítačů a herníchkonzolí.

Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow SixSiege nabízí hráčům dosud nejbohatší možnosti využití prostředí k získání výhodypro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.

Multiplayer Rainbow Six Siege posouvá prožitek z intenzivních přestřelek a týmové strategie, kterými je celá série proslulá, zase o úroveň výš.

OBLÉHÁNÍ A DOBÝVÁNÍ

Poprvé v historii série Rainbow Six hráči okusí zcela nový styl boje - nepřátelémají možnost proměnit své okolí ve vlastní soukromou pevnost: mohou připravovatpasti, opevňovat se a sestavovat obranné systémy s cílem zabránit jednotkám Rainbow v úspěšném průniku.

Aby mohli čelit této výzvě, mají hráči kdispozici úroveň volnosti, jaké se nemůže rovnat žádná z předchozích her Rainbow Six. Kombinací taktických map, pozorovacích dronů a nového systému slaňování mají týmy Rainbow k dispozici mnohem širší spektrum možností k plánování, útoku asplnění své mise.

PROTITERORISTICKÉ JEDNOTKY

Agenti z protiteroristických jednotek jsou vycvičeni k tomu, aby dokázali zvládnout extrémní situace, jako je záchrana rukojmí, s chirurgickou přesností. Jako specialisté v boji na krátkou vzdálenostse jejich výcvik soustředí především naoperace uvnitř budov. V těsných formacích jsou tyto jednotky experty na boj v uzavřených prostorách, přesné demolice a koordinované útoky. V Ranbow Six Siege budou působit členové pěti celosvětově nejuznávanějších protiteroristických jednotek: britské SAS, americké SWAT, francouzské GIGN, německé GSG9 a ruské SPETSNAZ.

Každý z těchto operátorů je specialistaplnící v rámci mise zcela odlišnou roli.Každý z nich tak má svou vlastní unikátní osobnost a nabízí velmi odlišný hernízažitek. Někteří se soustředí na rychlýútok, zatímco jiní se zaměřují spíše naobranu – změňte složení týmu a otevřouse vám zcela nové strategie pro splněnívašich úkolů!

PROCEDURÁLNÍ DESTRUKCE

Destrukce tvoří jádro hratelnosti Rainbow Six Siege. Hráči mají nyní zcela bezprecedentní schopnost ničit okolní prostředí - zdi mohou být strženy a otevřít taknové palebné linie, podlahy a stropy proraženy k získání nových přístupových cest. Všechno v okolním prostředí reagujerealisticky, dynamicky a přesně na základě velikosti a kalibru vaší munice nebomnožství použité trhaviny. V Rainbow SixSiege je destrukce nezbytnou součástí taktiky a její ovládnutí je často klíčemk vítězství.

Parametry

Herní platforma ESDUPlay