Dům, Dílna, Zahrada  Bydlení a doplňky  Osvětlení  TIPA Noční světlo s pohybovým čidlem
TIPA Noční světlo s pohybovým čidlem

Recenze spokojených zákazníků:

Byl jsem spokojený doporučuji

Ověřený zákazník

TIPA Noční světlo s pohybovým čidlem

TIPA Noční světlo s pohybovým čidlem Noční světlo s pohybovým senzorem a soumrakovým čidlem je praktické orientační světlo, které přijde vhod zejména při Vašich nočních výpravách na WC nebo do ledničky, kde nechcete být obtěžováni ostrým stropním světlem. Slouží také jako orientační světlo do dětských pokojů, chodeb, sklepů apod. Navíc šetří…
Kód: 1031255Výrobce: TIPAZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

TIPA Noční světlo s pohybovým čidlem
Noční světlo s pohybovým senzorem a soumrakovým čidlem je praktické orientační světlo, které přijde vhod zejména při Vašich nočních výpravách na WC nebo do ledničky, kde nechcete být obtěžováni ostrým stropním světlem. Slouží také jako orientační světlo do dětských pokojů, chodeb, sklepů apod. Navíc šetří energii – nestane se Vám, že zapomenete zhasnout! Světlo svítí, jen když potřebujete!

Nejedná se pouze o světlo s pohybovým čidlem, ale produkt je vybaven také soumrakovým čidlem. Vždy, když je v noci zaznamenán pohyb, automaticky se rozsvítí. Po zhruba 22 vteřinách, kdy není detekován pohyb, opět zhasne. Detekční vzdálenost je až 2,5m.

Světlo s čidlem má umístěno na boku přepínač, se kterým můžete svítidlo zapnout na trvalé svícení, vypnout celkově, nebo zapnout na senzor pohybu.

O světlo se stará 7 LED diod, které svítí teplou barvou světla. Životnost LED diod je více než 100 000 hodin a nikdy se nemusí vyměňovat. Zůstávají na dotyk chladné - bezpečná volba pro domácnosti s mladšími dětmi.

Specifikace světla:
- napájeni: AC230V / 50Hz
- světelný zdroj: 7x LED dioda
- příkon při funkci nočního světla: 1,5W
- barva světla: teplá bílá
- funkce: On, Off, Auto
- detekční vzdálenost PIR senzoru: 2,5m
- detekční úhel senzoru: 100° horizontálně, 50° vertikálně
- čas automatického svícení 22sec.
- rozměry svítilny: 90 x 90 x 59 cm
- hmotnost: 85g

DVZNOCNI