Herní zóna  Hry  The Sims 4 Staré časy
The Sims 4 Staré časy
The Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časyThe Sims 4 Staré časy

Recenze spokojených zákazníků:

Dobrá komunikace s obchodem,rychlé dodání.Zatim nezapojeno,doufám,že bude v pořádku

Ověřený zákazník

The Sims 4 Staré časy

Touží vaši Simíci po oblečení a nábytku,které se hodí k lesku a dekadenci dob dávno minulých? V tom případě se připravte, protože do The Sims™ 4 přibude mnohoklasik díky kolekci The Sims 4 Staré časy. V tomto balíčku najdete opravdu parádníobsah, který promění domovy vašich Simíků v bydlení jako vystřižené ze zlaté éryHollywoodu. U nového toaletního stolkusi Simíci mohou…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141438PN: 3480Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
405   včetně DPH
Cena bez DPH: 335 Kč
Cena po registraci:
380 Kč
Cena bez DPH: 314 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Touží vaši Simíci po oblečení a nábytku,které se hodí k lesku a dekadenci dob dávno minulých? V tom případě se připravte, protože do The Sims™ 4 přibude mnohoklasik díky kolekci The Sims 4 Staré časy.

V tomto balíčku najdete opravdu parádníobsah, který promění domovy vašich Simíků v bydlení jako vystřižené ze zlaté éryHollywoodu. U nového toaletního stolkusi Simíci mohou vyladit make-up a zkrášlit se, aniž byste museli přejít do režimu Vytvořit Simíka. U toaletního stolku se zabaví i děti, i když u toho bude i nemalý nepořádek. Jakmile budou Simíci načančaní, mohou si dát něco dobrého k pitíz klasického glóbusového baru Monte Vista z 16. století.

Tento balíček přináší skvělé dekorace abáječný nábytek. Za zmínku stojí například opravdu úchvatná žirafovitá lampa, kterou si Simíci rádi vystaví na čestné místo. K dispozici jsou také báječné novétapety s reflexivními metalickými prvky.Je nám jasné, že se vám budou líbit.

A to ještě není všechno: Simíci si budoumoci žít jako páni, aniž by hnuli prstem. Přesně tak, kolekce The Sims 4 Staréčasy přináší majordomy, které si vaši Simíci mohou najmout a nechat se obskakovat. Majordomové budou vařit, uklízet, opravovat rozbité věci a pečovat o zahradu.Když Simíci majordoma přistihnou, jak ve službě odpočívá, majordomus z toho bude v rozpacích. Hlavně na ně nebuďte zlí,protože kromě opravování mohou objektyi sabotovat.

Tento obsah vyžaduje základní hru The Sims 4 ve službě Origin

Parametry

Herní platforma ESDOrigin