Herní zóna  Hry  The Sims 4 + rozšíření Psi a kočky
The Sims 4 + rozšíření Psi a kočky
The Sims 4 + rozšíření Psi a kočkyThe Sims 4 + rozšíření Psi a kočkyThe Sims 4 + rozšíření Psi a kočky

Recenze spokojených zákazníků:

bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

The Sims 4 + rozšíření Psi a kočky

The Sims 4 je simulátor života, který tidovolí si hrát s životem jako nikdy dříve. Vytvářej a ovládej nové Simíky s jedinečným charakterem, vzhledem a srdcem.Postav jim unikátní domovy. Řiď a zkoumej příběhy svých Simíků a zažij nádhernéa vzrušující chvíle. Nové, hmatové výtvarné nástroje v tvorbě Simíka a stavebnímód nabídnou intuitivní a zábavné způsoby v tvorbě působivého…
Kód: 1141404PN: 3932Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
1 118   včetně DPH
Cena bez DPH: 924 Kč
Cena po registraci:
1 094 Kč
Cena bez DPH: 904 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 20.7. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.7. / od 61 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

The Sims 4 je simulátor života, který tidovolí si hrát s životem jako nikdy dříve. Vytvářej a ovládej nové Simíky s jedinečným charakterem, vzhledem a srdcem.Postav jim unikátní domovy. Řiď a zkoumej příběhy svých Simíků a zažij nádhernéa vzrušující chvíle. Nové, hmatové výtvarné nástroje v tvorbě Simíka a stavebnímód nabídnou intuitivní a zábavné způsoby v tvorbě působivého obsahu. Prezentujsvé oblíbené výtvory všemi novými způsoby sdílení a procházej komunitní obsah pro inspiraci.

The Sims 4 Psi a Kočky

Vytvoř si nejrůznější psy a kočky, pořiďje Simíkům domů a navždy tak změň jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečuj v roli veterináře v rozšíření The Sims 4 Psi a kočky. Nový propracovaný nástroj Vytvořit mazlíčka ti umožní upravovatvzhled a chování psů a koček, a navíc je úplně poprvé můžeš obléct i do výrazných oblečků. Tito báječní celoživotní společníci zcela změní životy tvých Simíkůnovými a zvláštními způsoby. Leč zvířecíneduhy jako veterinář/ka a provozuj vlastní kliniku v nádherném přístavním světě, kde tví Simíci i jejich mazlíčci majíneustále co objevovat.