Herní zóna  Hry  The Sims 4 Bundle Pack 5
The Sims 4 Bundle Pack 5
The Sims 4 Bundle Pack 5The Sims 4 Bundle Pack 5The Sims 4 Bundle Pack 5

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlé a bezproblémové doručení

Ověřený zákazník

The Sims 4 Bundle Pack 5

K hraní je vyžadována základní hra The Sims 4 v platformě Origin! Balení obsahuje: herní balíček The Sims 4: Rodičovství kolekci The Sims 4: Staré časy kolekci The Sims 4: Bowlingový večer Páta sada The Sims 4 obsahuje herní balíček a dvě kolekce! Vychovávejte své děti, najměte si svého majordoma a vydejte se na bowlingový večer. Herní balíček Rodičovství Herní balíček…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141436PN: 3655Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
714   včetně DPH
Cena bez DPH: 590 Kč
Cena po registraci:
687 Kč
Cena bez DPH: 568 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

K hraní je vyžadována základní hra The Sims 4 v platformě Origin!

Balení obsahuje:

herní balíček The Sims 4: Rodičovství

kolekci The Sims 4: Staré časy

kolekci The Sims 4: Bowlingový večer

Páta sada The Sims 4 obsahuje herní balíček a dvě kolekce! Vychovávejte své děti, najměte si svého majordoma a vydejte se na bowlingový večer.

Herní balíček Rodičovství

Herní balíček The Sims 4 Rodičovství přidává několik významných funkcí, které změní každodenní simíkovský život. Simíkovské ratolesti budou ještě méně vychovanénež dřív a rebelující teenageři a batolata to dají sežrat svým sourozencům. Aležádné obavy! Nová dovednost rodičovstvíumožní dospělým všechny tyto problémy napravit.

Kolekce Staré časy

V tomto balíčku najdete opravdu parádníobsah, který promění domovy vašich Simíků v bydlení jako vystřižené ze zlaté éryHollywoodu. U nového toaletního stolkusi Simíci mohou vyladit make-up a zkrášlit se, aniž byste museli přejít do režimu Vytvořit Simíka. U toaletního stolku se zabaví i děti, i když u toho bude i nemalý nepořádek. Jakmile budou Simíci načančaní, mohou si dát něco dobrého k pitíz klasického glóbusového baru Monte Vista z 16. století.

Kolekce Bowlingový večer

Jsou vaši Simíci natěšení na nový koníček? Dobře, tak je nechte vyzkoušet bowling! S kolekcí The Sims™ 4 Bowlingový večer si vaši Simíci mohou užít pohodový večer strávený s kamarády, navázat kontaktna žhavém rande nebo sdílet zábavu s celou rodinou. A i když zbohatlíci si nejspíš pořídí dráhu nebo dvě domů, obyčejníSimíci budou potřebovat veřejnou hernu,kam si půjdou zahrát. Podnik Zaprášená koule z Lázeňské Oázy je připravený na umístění do vašeho světa. Případně si můžete v bowlingovou hernu proměnit libovolný bar, noční klub nebo koktejlový bar.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin