Herní zóna  Hry  The Sims 3 Showtime
The Sims 3 Showtime
The Sims 3 ShowtimeThe Sims 3 ShowtimeThe Sims 3 Showtime

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

The Sims 3 Showtime

Dodatek The Sims 3 Showtime z dílny studia EA, vám poskytne možnost provázet svého Simíka na cestě z absolutního amatérapo profesionála prken, jež znamenají svět a dělit se o své zážitky se svými přáteli. S pomocí nových a inovativních sociálních prvků, jako je například individuálnínovinkový kanál, budou hráči v kontaktudosud nevídaným způsobem. Předávání a výměna zážitků…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141375PN: 140Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
248   včetně DPH
Cena bez DPH: 205 Kč
Cena po registraci:
232 Kč
Cena bez DPH: 192 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Dodatek The Sims 3 Showtime z dílny studia EA, vám poskytne možnost provázet svého Simíka na cestě z absolutního amatérapo profesionála prken, jež znamenají svět a dělit se o své zážitky se svými přáteli.

S pomocí nových a inovativních sociálních prvků, jako je například individuálnínovinkový kanál, budou hráči v kontaktudosud nevídaným způsobem. Předávání a výměna zážitků a zkušeností s přáteli či dalšími spoluhráči The Sims se odehrává zcela bez nutnosti opouštět prostředí hry. Hráči budou moci vejít do nového světaa splnit si svůj sen stát se zpěváky, akrobaty, kouzelníky nebo diskžokeji. Díky nové funkci SimPort mohou navíc odeslat své Simíky do kamarádovy hry a nechatje tam vystupovat, objednat si kamarádovu vlastní show nebo vyrazit na turné a získat odměnu. Postupně získají další odměny za plnění úkolů a speciálních výzev,které lze sledovat a sdílet na „zdi“ vrámci herní sociální sítě. Hráči se tamtaké mohou pochlubit úspěchy Simíků, zanechávat herní tipy, tvořit si seznamy přání a posílat dárky, hledat nové kamarády a dělit se se všemi o vzpomínky prostřednictvím herních zpráv a e-pohlednic.

Co nás čeká?

Staňte se hvězdou: Vejděte do nového světa a splňte si svůj sen v roli zpěváka,akrobata, kouzelníka nebo diskžokeje.Sledujte jak vašim Simíkům roste sláva, nebo jak při vystoupeních před ostatními Simíky zažívají hořká zklamání.Udělejte sinové Simíky: Nové vlastnosti a celoživotní přání dají hráčům další možnosti tvorby jejich vlastních příběhů.Zcela novýsvět: Rozšíření obsahuje zcela nový světnazvaný Starlight Shores (Hvězdné pobřeží) s novými budovami a objekty, které pomohou Simíkům rozvinout talent a dosáhnout úspěchu.Dosáhněte slávy: Vybudujte si vlastní pódia a sledujte, jak si vašiSimíci povedou před početným publikem vevyprodaných arénách.

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru The Sims 3.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin