Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
  Herní zóna  Hry  The Sims 3 Pirátská zátoka
The Sims 3 Pirátská zátoka
The Sims 3 Pirátská zátokaThe Sims 3 Pirátská zátokaThe Sims 3 Pirátská zátoka

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

The Sims 3 Pirátská zátoka

Dodatečný balíček Barnacle Bay obsahujedalší jedinečný obsah do populární hry The Sims 3. Ostrov Barnacle Bay se nachází v Simuyanském moři a je oslnivým letoviskem s úchvatnými plážemi, kempy, parky a podivuhodně moderním centrem. Prvními osadníky ostrova byli piráti, rybáři a umělci. Simíci z celého světa si teď s radostí odpočinou na Pašerákově pláži nebo si oddechnou…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141888PN: 284Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Dodatečný balíček Barnacle Bay obsahujedalší jedinečný obsah do populární hry The Sims 3.

Ostrov Barnacle Bay se nachází v Simuyanském moři a je oslnivým letoviskem s úchvatnými plážemi, kempy, parky a podivuhodně moderním centrem. Prvními osadníky ostrova byli piráti, rybáři a umělci. Simíci z celého světa si teď s radostí odpočinou na Pašerákově pláži nebo si oddechnou v osvěžovně U poutníka. Balíček obsahuje další předměty, například sadu bukanýrova kořist a dvě zcela nová exkluzivní schodiště. Seznámíte se v ní s novýmiSimíky, odhalíte tajemství světa a odpočinete si na Barnaclově pláži. Přitom siužijete 18 zcela nových předmětů a oblečení, se kterými se setkáte jedině v Barnacle Bay.

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru The Sims 3.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin