Herní zóna  Hry  The Sims 3 Pets Domácí Mazlíčci
The Sims 3 Pets Domácí Mazlíčci
The Sims 3 Pets Domácí MazlíčciThe Sims 3 Pets Domácí MazlíčciThe Sims 3 Pets Domácí Mazlíčci

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

The Sims 3 Pets Domácí Mazlíčci

Vytvořte pro své simíky dokonalé i nezbedné domácí mazlíčky - zuřivé hlídací psy, roztomilá koťátka či oddané koníky. Díky celé řadě nových aktivit a společenských interakcí ovládejte mazlíčky a zažijte svět z jejich perspektivy. Dejte simíkům nového člena domácnosti a objevujtenové způsoby, jak si ještě lépe hrát seživotem. Co nás čeká? Tvoření spousty jedinečných psů…
Kód: 1141429PN: 142Záruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
212   včetně DPH
Cena bez DPH: 175 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již zítra / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 20.7. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.7. / od 61 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vytvořte pro své simíky dokonalé i nezbedné domácí mazlíčky - zuřivé hlídací psy, roztomilá koťátka či oddané koníky. Díky celé řadě nových aktivit a společenských interakcí ovládejte mazlíčky a zažijte svět z jejich perspektivy. Dejte simíkům nového člena domácnosti a objevujtenové způsoby, jak si ještě lépe hrát seživotem.

Co nás čeká?

Tvoření spousty jedinečných psů, koček avůbec poprvé také koní.Ovládání přímo jednotlivých zvířat. Dovádějte s nimi, běhejte a skákejte. Staňte se dokonalým přítelem simíka, nebo mu proveďte pořádnoulumpárnu.Vlastnosti vašich mazlíčků. Osobnosti mazlíčků mohou být prakticky jakékoli: mohou být inteligentní, odvážní,přátelští nebo se mohou bát vody, být zbrklí, přihlouplí, dobrotiví, rychlí a obratní.Systém učení dovedností. Kočky a psi se mohou naučit lovit, psi se dokážínaučit hledat speciální předměty do sbírky a aportovat a koně mají možnost naučit se závodit a skákat.Simíci mohou své mazlíčky venčit. Vezměte mazlíčka do parku, do knihovny, nebo nasedněte na koníkaa zajeďte si do nové jízdárny.

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru The Sims 3.