Herní zóna  Hry  The Sims 3 Horské Lázně
The Sims 3 Horské Lázně
The Sims 3 Horské LázněThe Sims 3 Horské LázněThe Sims 3 Horské Lázně

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

The Sims 3 Horské Lázně

Další rozšíření do populární hry The Sims 3 od EA. Do Horských lázní se vydávají celebritya boháči, aby zde našli odpočinek a únikpřed pozemskými starostmi. Mnozí z nichnedokážou odolat zvěstem o údajných léčivých silách ve zdejších lesích a vodách. Někteří z místních, kteří žijí ukrytimezi stromy, jsou však velmi tajemní a mají jakoby lehce světle zelený nádech pokožky.
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141376PN: 143Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Další rozšíření do populární hry The Sims 3 od EA.

Do Horských lázní se vydávají celebritya boháči, aby zde našli odpočinek a únikpřed pozemskými starostmi. Mnozí z nichnedokážou odolat zvěstem o údajných léčivých silách ve zdejších lesích a vodách. Někteří z místních, kteří žijí ukrytimezi stromy, jsou však velmi tajemní a mají jakoby lehce světle zelený nádech pokožky. Opravdu jsou to kouzla? Když zavítáte do Horských lázní, můžete objevovatúžasné jezero, relaxovat v luxusních lázních nebo lyžařské chatě, toulat se lesy nebo dokonce odhalit starobylou záhaduv Muzeu kouzel a nadpřirozených sil. Aco najdete v Horských lázních vy?

Co nás čeká?

Nový svět – setkáte se s novými simíky,objevíte nová místa a pokud se vám podaří odhalit záhadné léčivé síly Horských lázní, stanete se navždy mladými.Věčné mládí na dosah – objeví simíci pozoruhodnékouzelné účinky Horských lázní? Při zkoumání okolního prostředí možná narazítena omlazující prameny, napijete se z Fontány mládí a některá tajná přání vašichsimíků se tak mohou stát skutečností.Objevování nových míst - horské lázně jsouplné nových míst, parcel a budov. Kam vás zavedou vaše dobrodružství? Vstupte dolepší společnosti v luxusní chatě na Červeném vrchu. Zažijte pocit naprosté vyrovnanosti a blaha v Krystalovém soláriuu pramene mládí. Proměňte svou představivost dalšími zábavnými a zlomyslnými kousky v Lidovém parku. Anebo si zajeďte doléčivých lázní Stříbrný zefír, kde můžete objevit světoznámé techniky na poli obnovy zdraví a krásy.

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru The Sims 3.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin
Herní žánrSimulátor
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryčeská verze
PEGI hodnota12
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení