Herní zóna  Hry  The Sims 3 Horské Lázně
The Sims 3 Horské Lázně
The Sims 3 Horské LázněThe Sims 3 Horské LázněThe Sims 3 Horské Lázně

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

The Sims 3 Horské Lázně

Další rozšíření do populární hry The Sims 3 od EA. Do Horských lázní se vydávají celebritya boháči, aby zde našli odpočinek a únikpřed pozemskými starostmi. Mnozí z nichnedokážou odolat zvěstem o údajných léčivých silách ve zdejších lesích a vodách. Někteří z místních, kteří žijí ukrytimezi stromy, jsou však velmi tajemní a mají jakoby lehce světle zelený nádech pokožky.
Kód: 1141376PN: 143Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Další rozšíření do populární hry The Sims 3 od EA.

Do Horských lázní se vydávají celebritya boháči, aby zde našli odpočinek a únikpřed pozemskými starostmi. Mnozí z nichnedokážou odolat zvěstem o údajných léčivých silách ve zdejších lesích a vodách. Někteří z místních, kteří žijí ukrytimezi stromy, jsou však velmi tajemní a mají jakoby lehce světle zelený nádech pokožky. Opravdu jsou to kouzla? Když zavítáte do Horských lázní, můžete objevovatúžasné jezero, relaxovat v luxusních lázních nebo lyžařské chatě, toulat se lesy nebo dokonce odhalit starobylou záhaduv Muzeu kouzel a nadpřirozených sil. Aco najdete v Horských lázních vy?

Co nás čeká?

Nový svět – setkáte se s novými simíky,objevíte nová místa a pokud se vám podaří odhalit záhadné léčivé síly Horských lázní, stanete se navždy mladými.Věčné mládí na dosah – objeví simíci pozoruhodnékouzelné účinky Horských lázní? Při zkoumání okolního prostředí možná narazítena omlazující prameny, napijete se z Fontány mládí a některá tajná přání vašichsimíků se tak mohou stát skutečností.Objevování nových míst - horské lázně jsouplné nových míst, parcel a budov. Kam vás zavedou vaše dobrodružství? Vstupte dolepší společnosti v luxusní chatě na Červeném vrchu. Zažijte pocit naprosté vyrovnanosti a blaha v Krystalovém soláriuu pramene mládí. Proměňte svou představivost dalšími zábavnými a zlomyslnými kousky v Lidovém parku. Anebo si zajeďte doléčivých lázní Stříbrný zefír, kde můžete objevit světoznámé techniky na poli obnovy zdraví a krásy.

Pro aktivaci je potřeba vlastnit základní hru The Sims 3.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin