Herní zóna  Hry  The Crew
The Crew
The CrewThe CrewThe Crew

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

The Crew

The Crew je revoluční akční automobilovou hrou. Hra využívá možnosti nového hardwaru k propojení hráčů způsobem, jaký nikdy dříve nebyl možný. The Crew vás a vaše přátele vezme na bezohlednou projížďku masivním otevřeným světem Spojených států překypujícím vzrušujícími výzvami. The Crew se stane novým milníkem v akčnímautomobilovém žánru. Bohatý obsah hry je ušit na míru nové…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141337PN: 1345Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
385   včetně DPH
Cena bez DPH: 318 Kč
Cena po registraci:
361 Kč
Cena bez DPH: 298 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 22.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 23.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)24.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

The Crew je revoluční akční automobilovou hrou. Hra využívá možnosti nového hardwaru k propojení hráčů způsobem, jaký nikdy dříve nebyl možný. The Crew vás a vaše přátele vezme na bezohlednou projížďku masivním otevřeným světem Spojených států překypujícím vzrušujícími výzvami. The Crew se stane novým milníkem v akčnímautomobilovém žánru. Bohatý obsah hry je ušit na míru nové internetové generaci.Zúčastněte se bezohledné jízdy, jejímžcílem je infiltrovat a předběhnout gangs názvem 510, který ovládá detroitskou scénu ilegálních závodů. Váš plán? Získatreputaci na závodní scéně a sabotovat aktivity gangu v jednom městě po druhém napříč Spojenými státy.

Budete se proplétat živými ulicemi New York City a Los Angeles, projíždět po slunné Miami Beach nebo si vychutnávat úžasné plošiny Monument Valley. Každé prostředí na vás čeká se svými překvapeními avýzvami, které budete muset překonat. Nasvém putování se potkáte s dalšími hráči, se kterými se můžete buď spojit, neboproti nim bojovat. Tato jízda bude tounejúžasnější, nejrozmanitější a nejotevřenější, jakou jste kdy zažili.

Parametry

Herní platforma ESDUPlay
Herní žánrZávodní
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
PEGI hodnota12
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení