Tabulka Securit TAG A7 pro popis křídou (omyvatelné), 20ks, Black + popisovač + upevňovací prvky

Recenze spokojených zákazníků:

Klid, nečekám ve frontě. Mám to za rohem a co jsem rychle potřeboval (hard disk, flash disk, kabeláž atd.) měli.

Ověřený zákazník

Tabulka Securit TAG A7 pro popis křídou (omyvatelné), 20ks, Black + popisovač + upevňovací prvky

Popisovací tabulka Tag A7 ve tvaru obdélníku firmy Securit® vám originálně odprezentuje všechny důležité informace . Reklamní tabulka v černé barvě okamžitě upoutá pozornost . V balení se nachází 20 ks těchto tabulí o rozměrech 7,4 x 10,5 cm. Součástí balení je i 6 ks stojánků (2 transparentní a 2 zápichové). Jistě najdete mnoho možností využití, kam…
Kód: 1498506PN: TAG-A7-WTVýrobce: SecuritZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
585   včetně DPH
Cena bez DPH: 483 Kč
Cena po registraci:
563 Kč
Cena bez DPH: 465 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)4.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Popisovací tabulka Tag A7ve tvaru obdélníku firmySecurit®vámoriginálně odprezentuje všechny důležité informace. Reklamnítabulka v černé barvěokamžitěupoutá pozornost. V balení se nachází20 kstěchto tabulío rozměrech 7,4 x 10,5 cm.Součástí balení je i6 ks stojánků(2 transparentní a 2 zápichové).
Tabulka Securit TAG A4
Jistě najdetemnoho možností využití,kam tabulkuse stojánkem umístit.Černý materiál se velicesnadno čistí.Je odolnýUV záření, znečištění a poškrábání. Buďte kreativní,ke svým vzkazům a malbám použijtekřídové popisovače (tenký bílý je součástí balení).V naší nabídce si můžete vybratz široké škály barev, efektů, šířek hrotů a vlastnostíkřídových fixů Securit®.

Kvalitní materiály

Předávejte informace a vzkazynetradičním způsobem. Všechnyprodukty drží společnostSecurit® nanejvyšší možné míře kvality.Celý provoz jebezodpadovýa používá primárněpřírodní obnovitelné materiály.

Využití

Tabule jsouideální pro rychlou výměnupředemnadepsanýchtabulek. Využijete je předevšímu opakovaně se měnící nabídky.Černou popisovatelnou plochusnadno omyjete vodou, v případě křídových voděodolných fixčističem Securit®. Tmavý materiálse jen tak nepoškrábe a i při plném slunci zůstanebarva sytá.Křídami nebo křídovými fixamimůžete psát na obě strany.
Tabulka Securit TAG A7

Stojánky

K těmto tabulkám si můžetevolitelně dokoupiti různédalší druhystojánků:transparentní stojánek(TAG-HLD-TR),zapichovací stojánek(TAG-HLD-BL),klipový stojánek(TAG-HLD-CP),dřevěný stojánek(TAG-HLD-TE),akrylátový stojánek s krokodýlkem(TAG-HLD-AC). Jednou z možností je iuchycení na suchý zip(TAG-VELCRO).

Značka Securit®

V roce1948 založil George Vermestovárnu na výrobu kuličkových propisovaček. Následné generace vyzdvihly tuto společnost tvrdou prací na současnousilnou pozici na trhu.Od samého začátku dynamicky reagují na světové trendy. Celosvětově seproslavili až v 90. letechminulého století, když vyvinulikřídový popisovač.Od té doby určují vývoj ve světě vizuálních prezentací. Jejich hnacím motorem jeneustálá inovace a zlepšování kvalityi vlastností výrobků.

Vlastnosti:

Originální předávání informací
Kvalitní materiály od renomované značky
Vhodné i pro venkovní použití

Specifikace:

Tabule:

Druh: popisovací
Tvar: obdélník
Materiál: plast
Barva: černá
Hmotnost: 0,2 kg
Rozměry (Š x V x H): 7,4 x 10,5 x 0,1 cm

Obsah balení:

20 ks tabulka
1 ks tekutý křídový fix (bílá, tenký hrot 1-2 mm)
6 ks stojánků (2 transparentní a 2 zápichové)

Parametry

Hmotnost (kg)0,2