Tabulka Securit L-BOARDS A8 pro popis křídou 5ks, Black

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Tabulka Securit L-BOARDS A8 pro popis křídou 5ks, Black

Popisovací samostojící tabulka L-boards ve tvaru obdélníku A8 firmy Securit® vám originálně odprezentuje všechny důležité informace . Reklamní tabulka v černé barvě okamžitě upoutá pozornost . V balení se nachází 5 ks těchto tabulí o rozměrech 7 x 7,5 cm. Jistě najdete mnoho možností využití, kam tabulku umístit. Černý materiál se velice…
Kód: 1501745PN: TBA-BL-A8Výrobce: SecuritZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
563   včetně DPH
Cena bez DPH: 465 Kč
Cena po registraci:
542 Kč
Cena bez DPH: 448 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 28.2. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)4.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Popisovací samostojící tabulka L-boardsve tvaruobdélníku A8firmySecurit®vámoriginálně odprezentuje všechny důležité informace. Reklamnítabulka v černé barvěokamžitěupoutá pozornost. V balení se nachází5 kstěchto tabulío rozměrech 7 x 7,5 cm.

38754963

Jistě najdetemnoho možností využití,kam tabulkuumístit.Černý materiál se velicesnadno čistí.Je odolnýUV záření, znečištění a poškrábání.Buďte kreativní,ke svým vzkazům a malbám použijtekřídové popisovače.V naší nabídce si můžete vybratz široké škály barev, efektů, šířek hrotů a vlastnostíkřídových fixů Securit®.

Kvalitní materiály

Předávejte informace a vzkazynetradičním způsobem. Všechnyprodukty drží společnostSecurit® nanejvyšší možné míře kvality.Celý provoz jebezodpadovýa používá primárněpřírodní obnovitelné materiály.Zadní strana tabulkyje leskle černá.

Využití

Stohovatelné tabulky jsouideální pro rychlou výměnupředemnadepsanýchtabulek. Využijete je předevšímu opakovaně se měnící nabídky.Černou popisovatelnou plochusnadno omyjete vodou, v případě křídových voděodolných fixčističem Securit®. Tmavý materiálse jen tak nepoškrábe a i při plném slunci zůstanebarva sytá.Křídami nebo křídovými fixamimůžete psát na obě strany.

Tabulka Securit L-BOARDS A5

Značka Securit®

V roce1948 založil George Vermestovárnu na výrobu kuličkových propisovaček. Následné generace vyzdvihly tuto společnost tvrdou prací na současnousilnou pozici na trhu.Od samého začátku dynamicky reagují na světové trendy. Celosvětově seproslavili až v 90. letechminulého století, když vyvinulikřídový popisovač.Od té doby určují vývoj ve světě vizuálních prezentací. Jejich hnacím motorem jeneustálá inovace a zlepšování kvalityi vlastností výrobků.

Vlastnosti:

Originální předávání informací
Kvalitní materiály od renomované značky
Vhodné i pro venkovní použití
Stohovatelné, není potřeba žádných stojánků

Specifikace:

Tabule:

Druh: popisovací, samostojící
Tvar: obdélník
Materiál: akrylový plast
Barva: černá
Balení: 5 kusů
Hmotnost: 0,1 kg
Rozměry (Š x V x H): 7,5 x 7 x 3,5 cm

Parametry

Hmotnost (kg)0,1