Tabule Securit Silhouette GLASS na popis křídou na stěnu + popisovač

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

Tabule Securit Silhouette GLASS na popis křídou na stěnu + popisovač

Jste provozovatelem prodejny, restaurace, kavárny, nebo jiného podniku? Hledáte snadný způsob, jak informovat své zákazníky o nejnovější akční nabídce, denním menu nebo tipech na nejlepší zboží? Pak je pro vás nepostradatelným pomocníkem nalepovací tabule Securit Silhouette ve tvaru skleničky na víno . Umístěte ji na zeď ke vchodu do restaurace, ke kase v obchodě nebo za…
Kód: 1480854PN: FB-GLASSVýrobce: SecuritZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
669   včetně DPH
Cena bez DPH: 553 Kč
Cena po registraci:
536 Kč
Cena bez DPH: 443 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Skladem poslední 1 kus
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 29.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)1.4. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)2.4. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Jste provozovatelem prodejny, restaurace, kavárny, nebo jiného podniku? Hledáte snadný způsob, jak informovat své zákazníky o nejnovější akční nabídce, denním menu nebo tipech na nejlepší zboží? Pak je pro vás nepostradatelným pomocníkemnalepovací tabule Securit Silhouette ve tvaru skleničky na víno. Umístěte ji na zeď ke vchodu do restaurace, ke kase v obchodě nebo za bar a máte jistotu, že vaši nabídku nikdo nepřehlédne.

Došlo mléko. Šli jsme na hřiště. Večeři máš v troubě. To jsou typické vzkazy, které byste našli na lístečcích v každé domácnosti. A když potřebujete nějaký podobný vzkaz napsat, tak jako zázrakem zmizí všechny papíry a tužky v okolí a vy se zdržujete jejich hledáním. I zde pomůžetabule Silhouette GLASS od značky Securit. Jen ji připevněte na zeď do chodby nebo do kuchyně a je po problému.

Ilustrační foto:Přiložte k tabulikřídový popisovač Securit s tenkým hrotem(který je součástí balení) a nebudete už nikdy muset hledat tužku ani papír. Informujte své zákazníky nebo rodinné příslušníky snadno, rychle, kdykoliv a o čemkoliv.

Wall Silhouette je nástěnná tabule pro široké použití. Vyrábějí se v různých tvarech a umožňují velkou kreativitu v předávání informací - jako jsou vzkazy, připomínky, přání, motivační cíle, informace o jídlech, nabídky, upozornění atd.

Instalace tabule je jednoduchá, probíhá pomocí4 samolepících pásek se suchými zipy. Tabuli lze jednoduše smazat pomocí vlhkého hadříku nebo čistícího roztoku Securit.

O výrobci produktů Securit®

V roce 1948 založil George Vermes továrnu na výrobu kuličkových propisovaček. Tato společnost se vlivem usilovné práce dalších generací stala v průběhu let významným dodavatelem s dnešní silnou pozicí. Společnost se drží trendů a poté, co v 90. letech minulého století vyvinuli křídový popisovač, určuje společnost vývoj ve světě značení a vizuální prezentace. Je jejich koníčkem neustále inovovat a rozvíjet výrobky s kvalitou, na kterou se můžete spolehnout.

Specifikace:

Šířka hrotu popisovače: 1 – 2 mm
Rozměry tabulky: 50 x 23,5 x 0,3 cm
Hmotnost: 0,1 kg
Materiál: tekutá křída, melaminová pryskyřice, suchý zip
Barva: černá

Parametry

Hmotnost (kg)0,1
RozděleníPopisovací tabule