Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Drogerie, úklid  Stěrka na okna AKU Kärcher WV 5 PREMIUM NON STOP CLEANING KIT
Stěrka na okna AKU KÄRCHER WV 5 PREMIUM NON STOP CLEANING KIT

Recenze spokojených zákazníků:

Byl jsem spokojený doporučuji

Ověřený zákazník

Stěrka na okna AKU Kärcher WV 5 PREMIUM NON STOP CLEANING KIT

Stěrka na okna AKU KÄRCHER WV 5 PREMIUM NON STOP CLEANING KIT KÄRCHER WV 5 Premium je první bateriový okenní "vysavač" od firmy KÄRCHER pro optimální podporu čištění hladkých povrchů. Sada aku stěrky KÄRCHER WV 5 Premium je úplným řešením. Umožňuje hygienickou práci aniž by zanechal šmouhy na čištěném povrchu. Velmi jednoduché používání a díky…
Kód: 1123442Výrobce: KärcherZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Stěrka na okna AKU KÄRCHER WV 5 PREMIUM NON STOP CLEANING KIT
KÄRCHER WV 5 Premium je první bateriový okenní "vysavač" od firmy KÄRCHER pro optimální podporu čištění hladkých povrchů. Sada aku stěrky KÄRCHER WV 5 Premium je úplným řešením. Umožňuje hygienickou práci aniž by zanechal šmouhy na čištěném povrchu. Velmi jednoduché používání a díky provozu na baterie velmi flexibilní. S delší výdrží přístroje a s možností výměny baterie může být čištění nekonečné. Zařízení sestává ze dvou částí. Hubice s nádržkou na vodu s čistícím prostředkem, rozprašovačem a stírací plochou s potahem. Touto hubicí se na sklo nanese voda s čistícím přípravkem a mopem se okno umyje. Druhou část tvoří hubice s nádobkou na znečištěnou vodu, stírací lištou a sacím motorem napájeným akumulátorem. Touto hubicí se znečištěná vody stáhne a vysaje do zásobníku. V sadě se dodává nabíjecí stanice, dvě výměnné baterie, rozprašovač Extra s utěrkou z mikrovlákna, dvě hubice (široká a úzká) a čistič na sklo, 20 ml (koncentrát, po naředění vydá 250 ml čisticího roztoku).

Pomocník určený k mytí oken, výkladů a prosklených ploch. Odsávání vody se děje v bateriovém provozu pro čištění oken bez zanechání šmouh. Nejnovější generace bateriového okenního čističe Kärcher se postará nejen o čistá okna a rámy beze šmouh, ale také šetří váš drahocenný čas a námahu. Vysavač na všechny druhy oken včetně plastových z oken spolehlivě a jednoduše odsaje vodu - po vyčištění se tedy obejdete bez stékající špinavé vody a přístroj nezanechává šmouhy. V porovnání se všemi ostatními metodami jde čištění citelně snáze a rychleji od ruky. Díky komfortnímu provozu na baterie a kompaktní konstrukci nové generace si při používání vychutnáte jeho vysokou flexibilitu. Ale proč byste vlastně měli dopřávat čistotu beze šmouh jen vašim oknům? Praktický bateriový čistič na okna Kärcher je vhodný i pro jiné hladké povrchy, které se běžně vyskytují v domácnosti.
Vyzkoušejte si to!

Vlastnosti:

- Ani kapka špinavé vody
- Stírání okna díky odsávání vody
- Čisté sklo bez proužků vody
- Hygienická a čistá práce bez kontaktu se špinavou vodou
- Snadná a komfortní manipulace bez námahy
- Kompaktní konstrukce

Použití:

- Okna, střešní okna
- Kachličky, např. na stěně
- Zrcadla
- Skleněné plochy, např. skleněné dveře, skleněné stoly, sprchové kabiny
- Jiné hladké povrchy

Obsah balení:

- Čistič skla koncentrát, 20 ml (po naředění 250 ml čisticího roztoku)
- Nová nástřiková láhev Extra s násadou pro otírání a utěrkou z mikrovlákna
- Odsávací hubice, široká, 280 mm
- Odsávací hubice, úzká, 170 mm
- Odnímatelná lithium-iontová baterie, 2 ks
- Nabíjecí stanice
- Nabíječka baterií