Stavebnice kostky barevné v kartonu, 50 dílů

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, odborná zdatnost

Ověřený zákazník

Stavebnice kostky barevné v kartonu, 50 dílů

Klasická stavebnice obsahující 50 ks barevných dřevěných kostek. Značka Woody pro vás vyrobila tuto kvalitní dřevěnou hračku z masivního dřeva. Všechny přírodní materiály ve vysoké kvalitě, jež tato firma používá, splňují přísné bezpečnostní evropské standardy. Barva je zdravotně zcela nezávadná a splnila všechna kritéria (udělen certifikát na nezávadnost ). Děti…
Kód: 1179433PN: 90651Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Klasická stavebniceobsahující50 ks barevných dřevěných kostek.ZnačkaWoodypro vás vyrobila tuto kvalitní dřevěnou hračku zmasivního dřeva.Všechny přírodní materiály ve vysoké kvalitě, jež tato firma používá, splňujípřísné bezpečnostní evropské standardy.Barva jezdravotně zcela nezávadnáa splnila všechna kritéria (udělencertifikát na nezávadnost). Děti mohou kostičkystrkat do pusy,aniž by bylo ohroženo jejich zdraví.

Tato hra pomůže vašim dětem rozvíjetjemnou motoriku, kreativitu, didaktiku a kombinační myšlení.Téměř všechny produkty této značky jsou konzultovány s odborníky a pedagogickými pracovníky. Je tak zajištěno, že hračky budou mítpro děti co možná největší přínos.

Specifikace:

Typ hračky: stavebnice
Druh: kostky
Materiál: dřevo

Barva:

Žlutá, modrá, zelená, červená
Certifikát nezávadnosti

Počet: 50 dílů
Rozměr kostičky: nejméně 3,3 cm (bezpečné)
Balení: karton
Věk: 1+