Herní zóna  Hry  Star Wars Battlefront II
Star Wars Battlefront II
Star Wars Battlefront IIStar Wars Battlefront IIStar Wars Battlefront II

Recenze spokojených zákazníků:

Hodnocení obchodu 100%, ale v případě dodání nabízenou přepravní službou, tento nákup byl poslední.

Ověřený zákazník

Star Wars Battlefront II

Vychutnejte si nekonečný akční zážitek ze světa Hvězdných válek v rámci nejprodávanější videoherní HD série Star Wars všech dob. Staňte se hrdinou a hrajte jako neohrožený voják, pilot legendární stíhačky, kultovní postava ze světa Star Wars nebo elitní voják speciálních jednotek na pozadí nového emotivního příběhu. Probijte se vlnami nepřátel na základněStarkiller pomocí…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141314PN: 3652Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
537   včetně DPH
Cena bez DPH: 444 Kč
Cena po registraci:
522 Kč
Cena bez DPH: 432 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Vychutnejte si nekonečný akční zážitek ze světa Hvězdných válek v rámci nejprodávanější videoherní HD série Star Wars všech dob.

Staňte se hrdinou a hrajte jako neohrožený voják, pilot legendární stíhačky, kultovní postava ze světa Star Wars nebo elitní voják speciálních jednotek na pozadí nového emotivního příběhu.

Probijte se vlnami nepřátel na základněStarkiller pomocí svého světelného meče.S ostatními spolubojovníky najděte v bezpečí AT-ST základnu rebelů skrytou podnekonečnou stromovou klenbou Yavinu 4.

Sešikujte svou letku X-wingů k útoku naobrovského Star Destroyera náležícího Prvnímu řádu. Nebo povstaňte jako nový hrdina Iden – elitní voják imperiálních speciálních jednotek – a v režimu pro jednoho hráče prožijte emotivní příběh v průběhu 30 let.

V režimech více hráčů se utkejte s nepřáteli na velkých a detailně zpracovanýchbojištích napříč všemi třemi érami: epizodami I–III, původní a novou trilogií. Upravte a vylepšete své hrdiny, letouny nebo vojáky jedinečnými schopnostmi. Osedlejte tauntauny nebo usedněte do tanků či na speedery . Zneškodněte Star Destroyery o velikosti měst, s pomocí Síly dokažte , že se můžete měřit s kultovními postavami jako Kylo Ren, Darth Maul nebo Han Solo, a staňte se součástí herního zážitku inspirovaného 40 lety nestárnoucích filmů ze světa Star Wars .

Můžete se stát pány vlastní hrdinné cesty napříč tímto univerzem.

Nový hrdina, dosud nevyprávěný příběh

V roli elitního vojáka speciálních jednotek, který dokáže být stejněsmrtící na zemi i ve vesmíru, prožijte nový emotivnípříběh ze světa Star Wars™, který se odehrává v průběhu 30 let a klene se napříčfilmy Star Wars™: Návrat Jediho a StarWars™: Síla se probouzí.

Dokonalé bojiště

Těšte se na bezkonkurenční rozmanitost arozsah režimů více hráčů, v nichžse spolu utká až 40 uživatelů v roli kultovních postav či autentickýchvojáků a za doprovodu obrovské škály pozemní i vzdušné techniky. Bitva serozhoří po celé galaxii.

Vesmírný boj galaktických rozměrů

Boje ve vesmíru prošly během vývoje StarWars™ Battlefront™ IIkompletním přepracováním zejména v oblasti vylepšeného ovládání, zbraní amožností úprav. Připojtese k letce, propleťte se asteroidovými poli,proleťte imperiálním hangárem a zneškodněte ohromné bitevní lodě. To všepřipilotování legendárních stíhačů v napínavých soubojích s až 24 hráči a40 loděmiovládanými hrou.

Společně lepší

Utvořte tým s kamarádem v pohodlí svéhodomova a vyzkoušejte off-line hranípro dva na rozdělené obrazovce*. Získejte odměny, upravte si vojáky ahrdiny a svá vylepšení si vezměte s sebou na on-line bojiště.

Vypilujte svého hrdinu k dokonalosti

Nepůjde jen o „obyčejného“ kultovního hrdinu, ale o vašeho hrdinu. Staňtese obávanými protivníky díky systému vylepšování postavy s bohatýmimožnostmi úprav. Upgradujte schopnosti jedinečné pro každéhohrdinu, tříduvojáků či letoun. Použijteje k adaptaci a úpravě dovedností vašípostavy,ať už jde o smrtící aktivní účinky působící na nepřátele, užitečné bonusystatusu, nebo taktickou výpomoc, s jejichž pomocí vyzrajete na jakéhokoliprotivníka na bojišti.

Parametry

Herní platforma ESDOrigin