Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
Spigen Tough Armor for iPhone 6/6S Gun Metal (EU Blister)

Recenze spokojených zákazníků:

Ochota, vstřícnost, zájem vyhovět ☺

Ověřený zákazník

Spigen Tough Armor for iPhone 6/6S Gun Metal (EU Blister)

Kryt Spigen Tough Armor pro iPhone 6/6S je kombinací dvou kvalitních materiálu. Vnější část z odolného polykarbonátu a vnitřní část z měkkého TPU, tato kombinace zajišťuje nadstandartní ochranu a skvelé držení v ruce. Každý kryt dokonale padne na daný model telefonu a zanechá tak původní tvar. Samozřejmostí jsou i přesné výřezy na konektory a fotoaparát, což zajišťuje…
Kód: 1759348PN: SGP11022Výrobce: SpigenZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Kryt Spigen Tough Armor pro iPhone 6/6S je kombinací dvou kvalitních materiálu. Vnější část z odolného polykarbonátu a vnitřní část z měkkého TPU, tato kombinace zajišťuje nadstandartní ochranu a skvelé držení v ruce.
Každý kryt dokonale padne na daný model telefonu a zanechá tak původní tvar. Samozřejmostí jsou i přesné výřezy na konektory a fotoaparát, což zajišťuje rychlou, snadnou a především pohodlnou manipulaci s telefonem, aniž byste přístroj museli z krytu vyjmout.
Nechybí také texturované krytky tlačítek pro pohodlné používání a zvýšené okraje, zajišťující zvýšenou ochranu čočkám fotoaparátů a dotykovému displeji.

Výrobce: Spigen
Typ pouzdra: Zadní kryt
Materiál: polykarbonát, TPU
Barva: dvě tónované barvy s kovovým povrchemSlim, form-fitted design
Two toned colors with a metallic finish
TPU case wrapped in polycarbonate outer midsection for extra protection