Herní zóna  Hry  South Park The Fractured But Whole
South Park The Fractured But Whole
South Park The Fractured But WholeSouth Park The Fractured But WholeSouth Park The Fractured But Whole

Recenze spokojených zákazníků:

Vse super

Ověřený zákazník

South Park The Fractured But Whole

Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stona, přichází další nezapomenutelná South Park hra. Fantasy kulisy tentokrát vyměníme za kriminální podsvětí a přidáme se k partě super hrdinů říkající si Coon and Friends. PŮVOD HRDINY Každý hrdina má nějaký počátek. Jste mimozemšťan, high-tech vynález nebo geneticky upravený mutant? Vytvořte si vlastníjedinečný kostým…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141313PN: 3650Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
533   včetně DPH
Cena bez DPH: 440 Kč
Cena po registraci:
519 Kč
Cena bez DPH: 429 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)22.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Od tvůrců South Parku, Treye Parkera a Matta Stona, přichází další nezapomenutelná South Park hra. Fantasy kulisy tentokrát vyměníme za kriminální podsvětí a přidáme se k partě super hrdinů říkající si Coon and Friends.

PŮVOD HRDINY

Každý hrdina má nějaký počátek. Jste mimozemšťan, high-tech vynález nebo geneticky upravený mutant? Vytvořte si vlastníjedinečný kostým, vymyslete původ a vyberte unikátní superschopnosti, abyste sestali hrdinou, kterého město potřebuje.A poprvé také hrdinkou! Nyní půjde hráttaké za něžné pohlaví.

PROZKOUMEJTE NOČNÍ SOUTH PARK

Nejen, že se South Park rozrostl o novámísta k prozkoumání a nové postavy k objevení. Ta pravá sranda začíná, když zapadne slunce a v ulicích města začne vládnout chaos. V noci se otevírá úplně novýsvět, kde vaše alter ego musí využít všechny své síly k záchraně města.

COON A KAMARÁDI, SPOJTE SE!

Naberte až 13 členů do vašeho spolku Coon and Friends, včetně Mysteriona, The Human Kite a samozřejmě nechvalně proslulého The Coon. Kombinujte své speciální schopnosti s parťáky a porazte každého, kdo vám vstoupí do cesty.

NOVÉ SOUBOJE

Nový dynamický bojový systém je o poznání propracovanější než minule. Můžete měnit svoji pozici, manipulovat s časem a prostorem a podstatně více taktizovat. Upraveno bylo také lootování a craftění, která vám dá více možností, jak si upravit svého hrdinu a jeho schopnosti. A nechybí ani mocná síla prdu!

Parametry

Herní platforma ESDUPlay