Herní zóna  Hry  Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition
Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition
Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass EditionSniper Ghost Warrior 3 Season Pass EditionSniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition

Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition obsahuje základní hru Sniper Ghost Warrior 3 + Season Pass Ve Sniper Ghost Warrior 3 se vydáte za nepřátelské linie v nejmodernější vojenské střílečce a záleží jen na vás, jak budete plnit mise v tomto nepřátelském světě. Staňte se sniperem, duchem a bojovníkem! Zaměřujte cíle na velkou vzdálenost. Roli hraje nastavení elevace…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141261PN: 3591Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
436   včetně DPH
Cena bez DPH: 360 Kč
Cena po registraci:
408 Kč
Cena bez DPH: 338 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 21.1. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 22.1. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)23.1. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Sniper Ghost Warrior 3 Season Pass Edition obsahuje základní hru Sniper Ghost Warrior 3 + Season Pass

Ve Sniper Ghost Warrior 3 se vydáte za nepřátelské linie v nejmodernější vojenské střílečce a záleží jen na vás, jak budete plnit mise v tomto nepřátelském světě.

Staňte se sniperem, duchem a bojovníkem!

Zaměřujte cíle na velkou vzdálenost. Roli hraje nastavení elevace, rychlost a směr větru, kontrola dechu i pevná pozicea vybrat si můžete i zbraň a typ náboje.Sledujte své nepřátele a neslyšně je likvidujte pomocí široké škály chvatů. Pokročilé možnosti plíživého přístupu zahrnují průzkum dronem a vertikální navigaci.Získejte řadu pokročilých zbraní a upravte si je podle potřeb své mise a svéhoosobního stylu. Vyberte si útočné pušky,brokovnice, kulomety, a dokonce i výbušniny.

Jste americký odstřelovač vysazený za nepřátelskými liniemi v Gruzii, blízko ruských hranic. Brutální vojenští diktátořise zmocnili části této oblasti a je navás, abyste zabránili chaosu a rozpadu celé země.

Season Pass pak obsahuje dvě velká rozšíření pro hru jednoho hráče - The Escapeof Lydia a The Sabotage, dále dvě mapy pro hru více hráčů, odstřelovací pušku Tac-338a McMillian, kladkový luk a terénnívozidlo!

Parametry

Herní platforma ESDSteam