Počítače a kancelář  Notebooky a příslušenství  Příslušenství  Brašny, batohy a pouzdra  SmartSuit Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černá
SMARTSUIT Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černá
SmartSuit Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černáSmartSuit Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černáSmartSuit Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černá

Recenze spokojených zákazníků:

Byl jsem spokojený doporučuji

Ověřený zákazník

SmartSuit Brašna na notebook 16" Briefcase Black Fusion, černá

"SmartSuit: Protection is our business! Elegance, design, styl, luxus a vkusne zpracované detaily zároven s maximálním stupnem ochrany a snadnosti používání: Kolekcí SmartSuit vnášíme do sveta módních a ochranných doplnku zcela nový rozmer! Když se elegance snoubí s funkcností Kolekce SmartSuit slucuje to nejlepší z obou svetu. I ty nejmenší detaily jsme vypracovali…
Kód: 1066117PN: 18736Výrobce: SmartSuitZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

"SmartSuit: Protection is our business!
Elegance, design, styl, luxus a vkusne zpracované detaily zároven s maximálním stupnem ochrany a snadnosti používání: Kolekcí SmartSuit vnášíme do sveta módních a ochranných doplnku zcela nový rozmer!

Když se elegance snoubí s funkcností
Kolekce SmartSuit slucuje to nejlepší z obou svetu. I ty nejmenší detaily jsme vypracovali k dokonalosti. Výsledkem je dechberoucí vzhled, jenž se pojí s dokonalou ochranou vaší elektroniky.

Pri výrobe doplnku z kolekce SmartSuit používáme nejkvalitnejší textilní materiály. Vnejší cást je zhotovena z vysoce kvalitní a odolné látky opatrené povrchovou úpravou z mikrovláken, která jí propujcuje elegantní a jedinecný vzhled. Brašna SmartSuit Briefcase Laptop Bag je odolná proti vniknutí vody (stejne jako použité zipy), címž zarucuje optimální ochranu vašich zarízení pred deštem a vetrem. Navíc se tato brašna na laptop snadno cistí. Výsledkem je elegantní vzhled kombinovaný s vysokou odolností.

Vnitrek brašny je vyložen bavlnou, která svou mimorádnou kvalitou odpovídá materiálum používaným pri výrobe prvotrídních košil. Polstrování vnitrku je k dispozici v nevšedních barevných kombinacích. Prihrádky na laptop a tablet jsou vybaveny mekkými vycpávkami, které prístroje chrání proti nárazum a poškrábání. Brašna Briefcase má velice prehledné a praktické usporádání, takže nabízí dostatek prostoru pro všechnu vaši elektroniku i príslušenství.

Holandský design
 • Luxusní materiály
  Vnejšek vyrábíme z vysoce kvalitní a odolné látky. Vyložení vnitrku v nevšedních barevných kombinacích.
 • Dumyslné kapsy
  Kapsy na veškeré príslušenství jako nabíjecky, kabely, telefon, pametové a platební karty, vizitky, psací potreby atd.
 • Rychle prístupná kapsa
  Bezpecná, ale snadno prístupná kapsa na cestovní pas, mobilní telefon nebo peneženku. Nachází se na strane nošené smerem k telu, takže je prístupná jen vám.
 • Barvy
  K dispozici ve trech nevšedních barevných kombinacích: Black Fusion, Khaki Oasis a Silver Flamengo.
Protection is our Business
 • Odolnost proti povetrnostním vlivum
  Látka a zipy jsou odolné proti vniknutí vody a chrání vaše zarízení pred neprízní pocasí.
 • Prihrádka na laptop
  Urcena pro 16palcové laptopy, maximální velikost ciní 38 × 26 × 4 cm.
 • Prihrádka na tablet
  Urcena pro 10palcové tablety, maximální velikost ciní 26 × 19 cm (napr. iPad, 10"" Galaxy Tab 2, Google Nexus 10 a další).
 • Mekké ochranné vycpávky
  Mekké vycpávky chrání váš tablet a laptop pred nárazy a poškrábáním.
"