Dům, Dílna, Zahrada  Bydlení a doplňky  Doplňky pro domácnost  SMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálku
SMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálku
SMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálkuSMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálku

Recenze spokojených zákazníků:

Hodnocení obchodu 100%, ale v případě dodání nabízenou přepravní službou, tento nákup byl poslední.

Ověřený zákazník

SMART xComfort VYTÁPĚNÍ - RADIÁTORY s úsporami na dálku

Vytápěcí balíček pro zónové řízení 3 radiátorů s plynulou regulací. Ovládání z chytrého telefonu, tabletu, SMART-TV nebo PC Typové označení: SMART RAD Objednací kód: 99921223 Použití, funkce: - Balíček se třemi bezdrátovými hlavicemi pro plynulé řízení radiátorů dle požadovaných teplot. Bateriové napájení, upozornění na vybitou baterii. Vhodný pro montáž do bytu nebo…
Kód: 717063PN: SMART RADVýrobce: EatonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Vytápěcí balíček pro zónové řízení 3 radiátorů s plynulou regulací. Ovládání z chytrého telefonu, tabletu, SMART-TV nebo PC

Typové označení: SMART RAD
Objednací kód: 99921223

Použití, funkce:

- Balíček se třemi bezdrátovými hlavicemi pro plynulé řízení radiátorů dle požadovaných teplot. Bateriové napájení, upozornění na vybitou baterii. Vhodný pro montáž do bytu nebo domu, žádná dodatečná kabeláž není nutná.
- Teplota v místnosti se vyhodnocuje senzorem v bezdrátové hlavici, informace jsou zobrazeny na displeji s podsvícením. Funkce AUTO, MANU, Párty, Otevřené okno.
- Chytrá jednotka ovládá také zdroj tepla - kotel nebo oběhové čerpadlo. Pokud jedna z vytápěných místností požaduje topnou vodu, RF spínací aktor zapne rovněž zdroj vytápění - kotel nebo oběhové čerpadlo. Při dosažení teplot ve všech místnostech se kotel odstaví, což přináší úspory na vytápění.
- Při otevření okna se na 1 hod. přeruší vytápění a aktivuje se ochrana proti zamrznutí.
- Nastavení komfortních a útlumových režimů včetně časů vytápění pohodlně ve smartphonu. Topné režimy: Komfort, Ekonomický, Útlum, Uživatel, Ochrana proti mrazu - neomezený počet změn v průběhu dne.
- RF tlačítko při odchodu aktivuje Útlumovou teplotu, při příchodu se topení přepne na Komfortní teplotu.
- Možnost ovládání vytápění na dálku ze stmartphonu se snadnou změnou nastavení topných profilů, teplot a časů. Před příjezdem budete mít vždy příjemně zatopeno!

SMART BALÍČEK „VYTÁPĚNÍ – RADIÁTORY“ je již naprogramovaný a obsahuje:

Počet Název výrobku, popis, funkce
1 ks RF Smart Manager - řídící jednotka xComfort pro smartphony a tablety, vzdálený přístup
3 ks RF Hlavice pro radiátory s motorickým pohonem a plynulou regulací 0-100%, baterie 2x AA
1 ks RF Spínací aktor 8A s beznapěťovým kontaktem pro spínání zdroje tepla - kotle nebo oběhového čerpadla
1 ks RF 2bodové odchodové tlačítko pro změnu topného režimu Komfort/Útlum, Original bílá

Nestačí počet bezdrátových hlavic pro radiátory? Uvažujete o vyhodnocení teploty v místnosti bezdrátovým prostorovým termostatem?

A co moderní ovládání osvětlení, spotřebičů a rolet? Zajímá Vás spotřeba některých zásuvek anebo chcete mít pravidelný přehled o celkové spotřebě elektřiny, vody, plynu v domácnosti? Dopřejte si rovněž bezpečnostní funkce, základní balíček je snadno rozšiřitelný o VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Využijte nabídku instalace SMART BALÍČKU do elektroinstalace u Vás doma ZDARMA!

ODBORNOU MONTÁŽ ZDARMA si objednejte na adrese: SmartBalicek@eaton.com

Bezdrátová elektroinstalace EATON xComfort pro modernizaci Vašeho bydlení

Rozšiřte si SMART BALÍČEK o VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ!

Každý SMART BALÍČEK je možné rozšířit o mnoho dalších funkcí a tím získat výhody „Chytrého domu“

Potřebujete stmívat nebo ovládat více světel, spotřebičů nebo rolet? Nestačí počet bezdrátových hlavic pro radiátory nebo uvažujete o vyhodnocení teploty v místnosti prostorovým termostatem? Zajímá Vás spotřeba vybraných spotřebičů nebo pravidelné vyhodnocení spotřeby elektřiny, vody nebo plynu? Jsou pro Vás důležité bezpečnostní funkce při požáru, zaplavení, dešti, kdy dům bude reagovat na tyto vlivy a při odchodu se automaticky vypne přívod vody? Bylo by pro Vás přínosem chytré nabíjení teplé vody v bojleru jen když jste doma s úsporami energie na ohřev? Trápí Vás stálý chod oběhového čerpadla pro vytápění domu nebo cirkulaci čerpadla bojleru? Řešíte otvírání příjezdové brány a garážových vrat ze smartphonu? To vše a mnoho dalších funkcí nabízí xComfort.

Pro rozšíření dalších funkcí kontaktujte technika, který provedl montáž SMART BALÍČKU. Technik Vám vše vysvětlí, připraví návrh řešení a zajistí vše potřebné. Dodá bezdrátové prvky, odborně je namontuje do elektroinstalace a doprogramuje nové funkce k chytré jednotce.

Pro instalaci Vašeho předkonfigurovaného SMART BALÍČKU do elektroinstalace objednejte ODBORNOU MONTÁŽ ZDARMA na adrese: SmartBalicek@eaton.com

OVLÁDÁNÍ DOMÁCNOSTI PŘES INTERNET

SNADNÁ A RYCHLÁ INSTALACE SMART BALÍČKU POUZE VE ČTYŘECH KROCÍCH

1. STÁHNI SI APP XCOMFORT DO SMARTPHONU NEBO TABLETU
2. CHYTROU JEDNOTKU PŘIPOJ DO WIFI ROUTERU K INTERNETU
3. NAINSTALUJ RF PRVKY, KAM JE TŘEBA
4. A UŽ JEN OVLÁDEJ VŠE, CO CHCEŠ!

Aplikace EATON smart home xcomfort

- APP ANDROID a iOS pro chytré telefony a tablety ZDARMA.

- Aplikaci lze nainstalovat pro neomezený počet uživatelů

- Ovládání z ostatních chytrých telefonů a zařízení s OS Windows (PC, SMART-TV) přes webový prohlížeč.

- Vzdálené ovládání Smart Manageru prostřednictvím Eaton serveru. Provoz je poskytován ZDARMA (kromě IP kamer). Uživatel nemusí zřizovat a platit svoji veřejnou IP adresu.

- Pro vzdálené ovládání Smart Manageru je možné rovněž využít svoji veřejnou IP adresu mimo síť Eaton.

CHYTRÁ JEDNOTKA - RF SMART MANAGER

RF SMART MANAGER je součástí každého balíčku Smart xComfort. Bezdrátově ovládá všechny RF prvky - tzv. aktory ve svém dosahu, příp. i přes routing. Podle zvoleného typu balíčku můžete ze smartphonu nebo tabletu pohodlně ovládat osvětlení, spotřebiče, rolety a nastavovat režimy vytápění, ať už jste kdekoliv - doma i mimo dům.

Smart Manager uspoří až 30% nákladů na vytápění, při setmění automaticky zatáhne rolety nebo žaluzie a zapne venkovníosvětlení domu. Při odchodu centrálně zhasne všechna světla, zastíní rolety, vypne požadované zásuvky se spotřebiči, spustí simulaci přítomnosti světel a uzavře přívod vody. Spotřebu energií budete mít vždy pod kontrolou. Pokud chcete využívat i další funkce chytrého domu, balíček si rozšiřte o VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Instalace SMART BALÍČKU je snadná. Chytrou jednotku zapojíte do WiFi routeru s internetovým připojením. Do smartphonu či tabletu si stáhněte APP aplikaci EATON Smart Home xComfort. Ovládat dům můžete i z PC nebo Smart-TV přes webový prohlížeč.

Protože všechny přístroje mezi sebou komunikují bezdrátově, montáž se obejde bez stavebních úprav a nutnosti pokládat nové kabely. Instalace je možná do bytu, domu nebo chalupy.


Více informací na: www.xcomfort.cz