Dům, Dílna, Zahrada  Bydlení a doplňky  Doplňky pro domácnost  SMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálku
SMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálku
SMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálkuSMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálku

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

SMART xComfort REGULACE TOPENÍ s úsporami na dálku

Balíček pro regulaci vytápění domu se vzdáleným ovládáním z chytrého telefonu, tabletu, SMART-TV nebo PC Typové označení: SMART TOP Objednací kód: 99921222 Použití, funkce: - Balíček je vhodný pro instalaci do domu nebo bytu a pro vzdálené ovládání vytápění na chatě či chalupě. Žádná dodatečná kabeláž není nutná. - Chytrá jednotka vyhodnocuje teplotu v referenční…
Kód: 717064PN: SMART TOPVýrobce: EatonZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Balíček pro regulaci vytápění domu se vzdáleným ovládáním z chytrého telefonu, tabletu, SMART-TV nebo PC

Typové označení: SMART TOP
Objednací kód: 99921222

Použití, funkce:

- Balíček je vhodný pro instalaci do domu nebo bytu a pro vzdálené ovládání vytápění na chatě či chalupě. Žádná dodatečná kabeláž není nutná.
- Chytrá jednotka vyhodnocuje teplotu v referenční místnosti a na základě nastavených topných profilů ovládá bezdrátově zdroj vytápění. Kotel, oběhové čerpadlo nebo elektrický přímotop ovládá pomocí RF spínacího aktoru s měřením a vyhodnocením el. spotřeby. Vstup pro blokování vytápění, např. v drahém tarifu.
- Teplota a vlhkost se vyhodnocuje bezdrátovým termostatem, umístěným nejčastěji v obývacím pokoji. Termostat se nalepí na zeď, umožňuje uživatelskou změnu teploty +-3°C pouhým otočením kolečka.
- Nastavení topných režimů a časů vytápění ve smartphonu. Vytápěcí režimy: Komfort, Ekonomický, Útlum, Uživatel, Ochrana proti mrazu - neomezený počet změn v průběhu dne.
- Při odchodu RF tlačítko aktivuje Útlumovou teplotu, při příchodu se topení přepne na Komfortní teplotu.
- Možnost ovládání na dálku ze stmartphonu se snadnou změnou topných profilů, teplot a časů vytápění. Před příjezdem budete mít vždy příjemně zatopeno!

SMART BALÍČEK „REGULACE TOPENÍ“ je již naprogramovaný a obsahuje:

Počet Název výrobku, popis, funkce
1 ks RF Smart Manager - řídící jednotka xComfort pro smartphony a tablety, vzdálený přístup
1 ks RF Spínací aktor 16 A pro spínání zdroje tepla (plynový kotel, elektrokotel, přímotop) s měřením el. spotřeby do 3680 W, binární vstup pro blokování topení (např. HDO)
1 ks RF Pokojový termostat pro bezdrátové měření teploty a vlhkosti, korekce teploty +-3°C
1 ks RF 2bodové odchodové tlačítko pro přepnutí topného režimu Komfort/Útlum, Original bílá

Uvažujete o zónové regulaci dalších místností nebo ovládání spotřebičů, rolet a světel ve Vašem domě?

Nezapomeňte rovněž na ohřev teplé vody s úsporami a vyhodnocení spotřeby elektřiny, vody nebo plynu. A co bezpečnostní funkce, když jste mimo dům? Jaké další funkcionality si můžete pořídit k základnímu SMART BALÍČKU, naleznete v nabídce VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Využijte nabídku instalace SMART BALÍČKU do elektroinstalace u Vás doma ZDARMA!

ODBORNOU MONTÁŽ ZDARMA si objednejte na adrese: SmartBalicek@eaton.com

Bezdrátová elektroinstalace EATON xComfort pro modernizaci Vašeho bydlení

Rozšiřte si SMART BALÍČEK o VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ!

Každý SMART BALÍČEK je možné rozšířit o mnoho dalších funkcí a tím získat výhody „Chytrého domu“

Potřebujete stmívat nebo ovládat více světel, spotřebičů nebo rolet? Nestačí počet bezdrátových hlavic pro radiátory nebo uvažujete o vyhodnocení teploty v místnosti prostorovým termostatem? Zajímá Vás spotřeba vybraných spotřebičů nebo pravidelné vyhodnocení spotřeby elektřiny, vody nebo plynu? Jsou pro Vás důležité bezpečnostní funkce při požáru, zaplavení, dešti, kdy dům bude reagovat na tyto vlivy a při odchodu se automaticky vypne přívod vody? Bylo by pro Vás přínosem chytré nabíjení teplé vody v bojleru jen když jste doma s úsporami energie na ohřev? Trápí Vás stálý chod oběhového čerpadla pro vytápění domu nebo cirkulaci čerpadla bojleru? Řešíte otvírání příjezdové brány a garážových vrat ze smartphonu? To vše a mnoho dalších funkcí nabízí xComfort.

Pro rozšíření dalších funkcí kontaktujte technika, který provedl montáž SMART BALÍČKU. Technik Vám vše vysvětlí, připraví návrh řešení a zajistí vše potřebné. Dodá bezdrátové prvky, odborně je namontuje do elektroinstalace a doprogramuje nové funkce k chytré jednotce.

Pro instalaci Vašeho předkonfigurovaného SMART BALÍČKU do elektroinstalace objednejte ODBORNOU MONTÁŽ ZDARMA na adrese: SmartBalicek@eaton.com

OVLÁDÁNÍ DOMÁCNOSTI PŘES INTERNET

SNADNÁ A RYCHLÁ INSTALACE SMART BALÍČKU POUZE VE ČTYŘECH KROCÍCH

1. STÁHNI SI APP XCOMFORT DO SMARTPHONU NEBO TABLETU
2. CHYTROU JEDNOTKU PŘIPOJ DO WIFI ROUTERU K INTERNETU
3. NAINSTALUJ RF PRVKY, KAM JE TŘEBA
4. A UŽ JEN OVLÁDEJ VŠE, CO CHCEŠ!

Aplikace EATON smart home xcomfort

- APP ANDROID a iOS pro chytré telefony a tablety ZDARMA.

- Aplikaci lze nainstalovat pro neomezený počet uživatelů

- Ovládání z ostatních chytrých telefonů a zařízení s OS Windows (PC, SMART-TV) přes webový prohlížeč.

- Vzdálené ovládání Smart Manageru prostřednictvím Eaton serveru. Provoz je poskytován ZDARMA (kromě IP kamer). Uživatel nemusí zřizovat a platit svoji veřejnou IP adresu.

- Pro vzdálené ovládání Smart Manageru je možné rovněž využít svoji veřejnou IP adresu mimo síť Eaton.

CHYTRÁ JEDNOTKA - RF SMART MANAGER

RF SMART MANAGER je součástí každého balíčku Smart xComfort. Bezdrátově ovládá všechny RF prvky - tzv. aktory ve svém dosahu, příp. i přes routing. Podle zvoleného typu balíčku můžete ze smartphonu nebo tabletu pohodlně ovládat osvětlení, spotřebiče, rolety a nastavovat režimy vytápění, ať už jste kdekoliv - doma i mimo dům.

Smart Manager uspoří až 30% nákladů na vytápění, při setmění automaticky zatáhne rolety nebo žaluzie a zapne venkovníosvětlení domu. Při odchodu centrálně zhasne všechna světla, zastíní rolety, vypne požadované zásuvky se spotřebiči, spustí simulaci přítomnosti světel a uzavře přívod vody. Spotřebu energií budete mít vždy pod kontrolou. Pokud chcete využívat i další funkce chytrého domu, balíček si rozšiřte o VOLITELNÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ.

Instalace SMART BALÍČKU je snadná. Chytrou jednotku zapojíte do WiFi routeru s internetovým připojením. Do smartphonu či tabletu si stáhněte APP aplikaci EATON Smart Home xComfort. Ovládat dům můžete i z PC nebo Smart-TV přes webový prohlížeč.

Protože všechny přístroje mezi sebou komunikují bezdrátově, montáž se obejde bez stavebních úprav a nutnosti pokládat nové kabely. Instalace je možná do bytu, domu nebo chalupy.


Více informací na: www.xcomfort.cz