Počítače a kancelář  Síťové prvky  SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP+ SR Transreciever, 850nm, 80m/ 300m – Cisco, Planet kompatibilní
SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP+ SR Transreciever, 850nm, 80m/300m – Cisco, Planet kompatibilní
SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP+ SR Transreciever, 850nm, 80m/300m – Cisco, Planet kompatibilní

SFP [miniGBIC] modul, LC, 10G SFP+ SR Transreciever, 850nm, 80m/ 300m – Cisco, Planet kompatibilní

Kód: 717062PN: XL-MTB-SR=
Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+. Plně kompatibilní s Cisco, Planet Většinou komatibilní: D-Link, Zyxel, Extreme Vlnová délka 850nm (+/- 10nm) Přenosová marže marže: min.
Česká
distribuce!
Záruka spotřebitel / ostatní
2 roky / 6 měsíců
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Konverzní 10ti Gigabitový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SR, IEEE802.3ae, 10,3125Gbit/s. Duplexní LC konektor, pro multimode mode vlákna. Rozšiřuje/konvertuje porty přepínačů a konvertorů s pozicí pro SFP+.

Plně kompatibilní s Cisco, Planet
Většinou komatibilní: D-Link, Zyxel, Extreme

Vlnová délka 850nm (+/- 10nm)
Přenosová marže marže: min. 6,2dB

Dosahy na MM vláknech různých modálních šířek pásma:
62,5um, 160MHz*km dosah 26m
62,5um, 200MHz*km dosah 33m
50um, 400MHz*km dosah 66m
50um, 500MHz*km dosah 82m
50um, 2000MHz*km dosah 300m

Světelný výkon min -7,3dBm, typicky -2,6dBm
Citlivost přijímače: -13,5dBm