Set satelitní, GoSAT GS7060 HDi, parabola, konvertor a Skylink karta na olympiádu

Recenze spokojených zákazníků:

Dobré ceny, ochotný personál.

Ověřený zákazník

Set satelitní, GoSAT GS7060 HDi, parabola, konvertor a Skylink karta na olympiádu

Blíží se hlavní sportovní událost roku – XXIII. zimní olympijské hry v Pchjongčchangu . Buďte s námi u toho! Shlédněte celou olympiádu od slavnostního zapálení olympijského ohně až po závěrečný ceremoniál v té nejvyšší kvalitě . Dopřejte sobě i svým blízkým sportovní podívanou, na kterou jen tak nezapomenete! Připravili jsme pro vás set satelitního přijímače…
Kód: 1089833PN: SATSET1Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Blíží se hlavní sportovní událost roku –XXIII. zimní olympijské hry v Pchjongčchangu. Buďte s námi u toho! Shlédněte celou olympiádu od slavnostního zapálení olympijského ohně až po závěrečný ceremoniálv té nejvyšší kvalitě. Dopřejte sobě i svým blízkým sportovní podívanou, na kterou jen tak nezapomenete!

Připravili jsme pro vás set satelitního přijímače, konvertoru, satelitní paraboly a satelitní karty Skylink, díky kterému budete mít pocit, že jste přímo v centru dění. Čtěte dál a dozvíte se o nich více..

Satelitní přijímač:

GoSAT GS 7060 Full HD
je satelitní přijímač scertifikovaným dekodérem Irdetoa funkcí FastScan prointeligentní naladění přijímačena programySkylink, T-mobile a FreeSatv systémech Irdeto a ICE.

Instalace zařízení je rychlá a snadná, pomůže vám automatická detekce DiSEqC a ladění transpondérů Skylinku. Samozřejmostí je české a slovenské menu včetně české lokalizace EPG a teletextu. Do paměti satelitního přijímače můžete uložit až 6000 TV/rádio stanic.

Pomocí USB 2.0 konektoru můžete k přijímači připojit externí flash disk ve formátu NTFS nebo FAT a přehrávat soubory typu JPEG, MP3, AVI, MKV. S funkcí PVR lze na externí disknahrávat televizní vysílání. Připojení k internetu probíhá skrzeEthernet konektor, po připojení k internetu můžete využít velké množství aplikací jako je YouTube, internetové rádio, Web TV, Google mapy, RSS čtečka nebo předpověď počasí.

Součástí balení jepraktické dálkové ovládání, díky kterému můžete všechny funkce přijímače pohodlně ovládat z pohodlí vašeho křesla.

Parametry:

1 čtečka karet Irdeto se Silicon Secure
Chipset: Broadcom (Made in USA)
Vstupní frekvence: 950MHz ~ 2150MHz
Formát videa: MPEG-2 MP@ML, MP@HL, MPEG-4/AVC MP@L3, HP@L4
Rozlišení videa: 720p, 576p/576i, 1080i, 1080p FULL HD
1x LNB vstup (F-type)
DiSEqC 1.2 & USALS & UNICABLE
6000 TV a rádio kanálů
USB 2.0 rozhraní s podporou PVR a multimediálních souborů (MP3,JPEG,AVI,MKV)
Souborový systém: NTFS pro multimédia a EXT3 pro PVR (lze použít jen EXT3)
HDMI & S/PDIF & 1x VIDEO OUT (RCA) & 2x AUDIO OUT (RCA) & USB 1x LAN
Rozměry: 200 x 130 x 40 mm
Hmotnost vč. zdroje 0,53 kg

Karta Skylink:

Karta Skylink Standard HD M7 Inderto
je dekódovací karta určená pro dekódování českých a slovenských programů vysílaných společnostíSkylink na družici Astra 23,5°.

Základní nabídka je obsažena v balíčku Digitala najdete v něm tytočeské a slovenské programy: ČT1 HD, ČT1, ČT2, ČT24, ČTSport HD, ČTSport, Nova HD, Nova, Nova Cinema, Fanda, Prima Family HD, Prima Family, Prima COOL, Prima Love, Barrandov, Pětka, Očko, Retro Music Television, Šlágr TV, Noe TV, STV 1, STV 2, Markíza HD, Markíza, TV JOJ, JOJ Plus, Doma, Dajto, regionalnitelevize.cz, Slovak Sport TV, TA3, CETV, TV8, TV Lux. Některé programy jsou určeny pouze pro příjem na kartách registrovaných pro používání na území příslušného státu, týká se to zejména komerčních programů.

Pro spuštění karty je nutné uhradit registrační poplatek 999,- Kč. Registrační poplatek je možno uhradit stejným způsobem jako Servisní poplatek nebo předplatné placených balíčků Skylink, a to buďto v hotovosti u prodejců satelitní techniky nebo kteroukoliv z metod jednorázových plateb uvedených v ceníku.

V případě, že si kupující neobjednává žádný balíček placených programů, je nutné zaplatit také servisní poplatek a to minimálně na 1 měsíc (55,- Kč).
Kartu je nutné zaregistrovat buď elektronicky na www.skylink.cz, telefonicky přes operátora, nebo písemně na přiloženém formuláři.

Satelitní parabola:Parabola PRO 67 APP PANORAMA
je venkovní jednotka pro příjem satelitního vysílání.

Elevačním rozsah paraboly činí 10 - 90° a zisk antény je skvělých 12,5 -  37,3 dB. Kvalitně vylisované ráhno jeodolné proti vibracím a pádu sněhu ze střechy, ráhnem můžete od LNB snadno protáhnout koaxiální kabel bez použití stahovacích pásek.Montáž zařízení je snadná, stačí parabolu upevnit na trubku o průměru 25 – 50 mm.

Anténa je vhodná na jednu družici i pro monoblok na Astru1 a Astru3.

Parametry:

Rozměry: 600 x 99 cm
Materiál: železo
Zisk antény: 12,5  -  37,3 dBi
Elevační rozsah: 10 - 90°
Uchycení LNB: 40 mm
Uchycení na trubku: 25 - 50 mm
Hmotnost: 2,7 kg
Barva: šedá

Konvertor:Inverto BLACK Pro Single
je univerzální konvertor monoblock pro dvě družice a jeden satelitní přijímač.
 
Mezi přední vlastnosti zařízení patří šumové číslo 0,2dB, rozsah 4,3 ° a frekvenční rozsah 10,7 - 11,7 / 11,7 - 12,75. S konvertorem je možnésoučasně přijímat dvě družice, a to Astra 19,2 E a Astra 23,5 E.

Součástí jevestavěný DiSEqC přepínač 2.0.

Parametry:

Výstupy: 1x 2LNB  DiSEqC 2.0
Vstupní frekvence: 10,7-11,7 / 11,7-1275 GHz
Výstupní frekvence: 950-1950 / 1100-2150 MHz
L.O. spodní pásmo: 9750 MHz
L.O. horní pásmo: 10600 MH
Šumové číslo: 0,2 dB
Přepínání pásma: 0/22 kHz
Přepínání polarizace: 13/18 V
Barva: černá