Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Ostatní kuchyňské potřeby  Scarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENO
SCARLETT SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENO
Scarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOScarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOScarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOScarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOScarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENOScarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENO

Recenze spokojených zákazníků:

Hodnocení obchodu 100%, ale v případě dodání nabízenou přepravní službou, tento nákup byl poslední.

Ověřený zákazník

Scarlett SC-JE50S22 odšťavňovač šnekový - PŘEBALENO

Nízkootáčkový šnekový odšťavňovač Scarlett SC-JE50S22. Tento jedinečný způsob zpracování zajistí vysokou výtěžnost štávy a současně je i maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci a zelenině. Umožňuje získat maximum vitamínů, antioxidantů a živin i přirozené chutě čerstvého ovoce a zeleniny. Vychutnejte si čerstvější, chutnější a plnohodnotnější šťávu každý den. PŘEBALENO…
Kód: 1761917Výrobce: ScarlettZáruka: 2 roky
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Nízkootáčkový šnekový odšťavňovač Scarlett SC-JE50S22. Tento jedinečný způsob zpracování zajistí vysokou výtěžnost štávy a současně je i maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci a zelenině. Umožňuje získat maximum vitamínů, antioxidantů a živin i přirozené chutě čerstvého ovoce a zeleniny. Vychutnejte si čerstvější, chutnější a plnohodnotnější šťávu každý den.

PŘEBALENO - VÝROBEK ODKONTROLOVÁN TECHNIKEM, 100% STAV!

Popis technologie odšťavňování
Nejnovější generace šnekového odšťavňovače je založena na revoluční technologii šnekového lisu na ovoce a zeleninu. Na rozdíl od běžných odšťavňovačů ovoce a zeleninu neodstřeďuje, ale pomalu lisuje. Jedná se novou generací odšťavovačů zachovávající ve šťávě více vitamínů a antioxidantů . Vychutnejte si čerstvější, chutnější a plnohodnotnější šťávu každý den.
Zpracuje tak nejen všechny druhy ovoce a zeleniny, ale např. i ořechy a bylinky.
Tento jedinečný způsob zpracování, vysoce účinný a současně i maximálně šetrný ke zpracovávanému ovoci a zelenině umožňuje získat maximum vitamínů, antioxidantů a živin i přirozené chutě čerstvého ovoce a zeleniny.
Přístroj používá vertikální šnekový systém pro snazší plnění i čištění.
Pomalé odšťavňování umožňuje získat, ve srovnání s běžným, odstředivým, až o 50% více šťávy, při polovičním času a při minimálním množství odpadu. Nový způsob tak nejen mnohem dokonaleji využívá cennou čerstvou zeleninu a ovoce, ale rovněž významným způsobem šetří energii potřebnou k jejich zpracování.
Odšťavňování probíhá ve dvou fázích: v první se šťáva získává pomocí drcení a následně se pak drť stlačuje, čímž se docílí velmi vysokého výnosu.
Pomalé lisování probíhá při velmi nízké úrovni hluku, která nepřesahuje 60dB.
Všechny slupky, jadérka a drť jsou průběžně separovány do oddělené nádoby a přístroj tak umožňuje nepřetržitý provoz, bez nutnosti průběžného čištění

Popis produktu
Dvě 1l nádoby na šťávu a dřeň
Lepší chuť – šnekový systém zajistí intensivní aroma a sjednotí chuť zeleniny, ovoce a bylinek
Více šťávy - na rozdíl od klasických odšťavňovačů získá šnekový odšťavňovač díky šnekovému systému více zdravé šťávy z lisovaného ovoce a zeleniny a to až o 50% více šťávy a uloženo až 85% vitamínů,minerálů a stopových prvků .
Více vitamínů - díky šnekovému systému ve šťávě zůstává mnohem více vitamínů, enzymů a vlákniny. Je to způsobeno tím, že přístroj pracuje na nízkých otáčkách a nezahřívá se. Teplo totiž ničí cenné vitamíny.
Výsledná šťáva se může uchovávat až 48hodin v ledničce
Nízká hlučnost
Maxi široký vkládací otvor 75 mm .
Zpětný chod pro snadné čištění plus ve výbavě čistící kartáček.
Moderní design, ergonomické, tiché, ale současně kompaktní provedení výrobku jej předurčuje k využití v každé kuchyni
Kartáček na čistění
Jednofázový indukční DC motor
Příkon : 160 W, 220~240V
Hmotnost přístroje 5kg, rozměry VxSxH 39,1x36,5x31,5cm

Technické parametry
výkonný motor: 160 W, 220 – 240 V
rozměry VxSxH: 39,1×36,5×31,5 cm
hmotnost: 5 kg
barva: černá

Parametry

Druh spotřebičeOdšťavňovače a citrusovače