Sběrný koš Stiga pro SCM 240 R
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

Toto byl první nákup. Zboží dorazilo celkem rychle. Hodnocení na obchod nemohu relevantně poskytnou, protože kvalita komunikace a přístupu se pozná, až bude třeba něco…

Ověřený zákazník

Sběrný koš Stiga pro SCM 240 R

Sběrný koš pro vřetenovou sekačku SCM 240 R značky Stiga ideálně doplní tento přístroj se zadním výhozem trávy (vyhazuje posekanou trávu přímo na trávník za sebou). Koš o objemu 20 litrů nemá horní víko a vy tak snadno poznáte, kdy je čas trávu vysypat. Koš na trávu v černé barvě je velký, lehký a snadno přenosný. Pokud dáváte přednost sběru posekané trávy…
Kód: 2375162PN: 290409218/S15Výrobce: StigaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Sběrný koš provřetenovou sekačku SCM 240 Rznačky Stiga ideálně doplní tento přístroj se zadním výhozem trávy (vyhazuje posekanou trávu přímo na trávník za sebou).Koš o objemu 20 litrůnemá horní víko a vy tak snadno poznáte, kdy je čas trávu vysypat.

Koš na trávu v černé barvě je velký, lehký a snadno přenosný. Pokud dáváte přednostsběru posekané trávyoproti jejímu zanechání na trávníku, je pro vás tento doplněk ideální. Nylonový sběrný koš se rychle a snadno upevní pomocí praktických háčků.

Vřetenová sekačka SCM 240 R


Tato sekačka představuje skvělou volbu pro vysokou trávu a trávníky, které se nesekají tak často. Má totiž unikátní charakteristickou vlastnost, a sice, že výšku sečení lzenastavit až do 60 mm.Ideální ruční sekačka se šířkou záběru 40 cm pro menší travnaté plochy. Jednoduché ovládání, odolnost a nepřekonatelný výsledek sečení odlišuje ruční sekačku od ostatních typů. Pět ostrých úhlových nožů zajišťuje vynikající výsledky při sekání a maximální odolnost. Praktický sběrný koš doplní funkčnost tohoto tichého přístroje.

Vlastnosti:


Praktický doplněk pro sekačku SCM 240 R
Objem 20 litrů bez horního víka
Snadná montáž pomocí háčků
Lehký a snadno přenosný koš

Specifikace:


Značka: Stiga
Model: 290409218/S15
Určení: koš pro vřetenovou sekačku

Materiál: Nylon
Kapacita: 18 - 20 litrů

Barva: černá
Hmotnost: 1,3 kg
Rozměry balení (Š x V x H): 50 x 40 x 15 cm