Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Drogerie, úklid  Rowenta RO6477EA sáčkový vysavač
ROWENTA RO6477EA sáčkový vysavač
Rowenta RO6477EA sáčkový vysavač

Recenze spokojených zákazníků:

Okamžitá rekce na objednávku, rychlá dodávka

Ověřený zákazník

Rowenta RO6477EA sáčkový vysavač

Cyklónová technologie Pokročilá cyklónová technologie dokonale zachytí až 97 % nečistot z nasátého vzduchu v odlučovači. Nedochází díky ní ke snížení účinnosti v průběhu vysávání, ani k ucpávání filtru. Vysoce účinná sací hubice Rowenta na všechny typy podlah je výsledkem více než pětiletého výzkumu a umožňuje dokonalý úklid koberců i tvrdých podlah. Svým parketám či…
Kód: 1141470PN: 341910674051Výrobce: RowentaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Cyklónová technologie
Pokročilá cyklónová technologie dokonale zachytí až 97 % nečistot z nasátého vzduchu v odlučovači. Nedochází díky ní ke snížení účinnosti v průběhu vysávání, ani k ucpávání filtru. Vysoce účinná sací hubice Rowenta na všechny typy podlah je výsledkem více než pětiletého výzkumu a umožňuje dokonalý úklid koberců i tvrdých podlah. Svým parketám či plovoucím podlahám můžete nyní dopřát maximální péči i díky parketové hubici SOFT CARE, která je součástí balení.

Regulace výkonu Rowenta Silence Force Extreme AAAA
Zvolte výkon vysávání na míru povrchu díky elektronické regulaci. Dále vás Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477 upoutá skvělou manévrovatelností a stabilitou díky 2 velkým kolům a nášlapnému tlačítku pro zapnutí/vypnutí a navinutí kabelu. Alergici ocení filtraci HEPA 13, která zachytí 99,99 % veškerých vysávaných nečistot včetně alergenů a mikrobů. Snadné a hygienické vyprázdnění nádoby díky patentovanému systému CLEAN EXPRESS ERGO zvládnete stiskem jediného tlačítka, aniž byste si zašpinili ruce.

Rowenta Silence Force Extreme AAAA s ekologickým motorem
Nová řada příslušenství Ergo Comfort Silence byla vyvinutá pro větší pohodlí, účinnost a snížení hlukových vibrací při vysávání. Kovová teleskopická trubka sáčkového vysavače Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477 se systémem Shock Protect brání nechtěnému uvolnění spojených částí a usnadňuje vysávání ve vzpřímené poloze díky možnosti optimálního nastavení.

Výkonný a zároveň tichý vysavač
Díky malým rozměrům se s vysavačem lehce manipuluje a snadno ho uskladníte. Velká kapacita sběrné nádoby 4,5 l při zachování kompaktních rozměrů vysavače zajistí, abyste nemuseli nádobu každou chvíli vyprazdňovat. Vysavač Rowenta Silence Force Extreme AAAA Turbo Animal Care RO6477 zůstává s hlučností pouhých 66 dB extrémně tichý při zachování vysokého výkonu.

Vlastnosti
* Energetická třída: A
* Elektronická regulace výkonu
* Měkčená kolečka
* Indikátor zanesení filtru
* Nízká hlučnost 66 dB
* Filtrace HEPA 13
* Parksystém – s možností vertikálního i horizontálního uskladnění hubice ušetří další prostor
* Ochranný nárazník – chrání nábytek před otlučením
* Rukojeť ERGO KOMFORT se 3 pozicemi úchopu: power area pro silnější přítlak, liberty area pro pohodlné vysávání jednou rukou a posture area šetřící vaše záda

Parametry

Energetická třídaA
ProduktSáčkové vysavače