Dům, dílna, zahrada  Bydlení a doplňky  Drogerie, úklid  ROWENTA RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care - UPRAVIT
ROWENTA RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care - UPRAVIT

Recenze spokojených zákazníků:

Vše OK

Ověřený zákazník

ROWENTA RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care - UPRAVIT

Bezsáčkový podlahový vysavač Rowenta RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care má velmi stabilní sací výkon díky snadné údržbě filtru. XL kovová teleskopická trubka ulehčí vašim zádům. Moderní desing, díky kterému doplní každou domácnost. Značka Rowenta založená v Německu již v roce 1884 přináší průlomové inovace usnadňující život. Nezapře zemi svého původu, atributy jako…
Kód: 1071096Výrobce: HooverZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Bezsáčkový podlahový vysavač Rowenta RO3786 Compact Power Cyclonic Animal Care má velmi stabilní sací výkon díky snadné údržbě filtru. XL kovová teleskopická trubka ulehčí vašim zádům. Moderní desing, díky kterému doplní každou domácnost.


Značka Rowenta založená v Německu již v roce 1884 přináší průlomové inovace usnadňující život. Nezapře zemi svého původu, atributy jako je kvalita, vysoký výkon, přesnost, odolnost, robustnost a důraz na ergonomii promítají v celém portfoliu. Zároveň vyniká jedinečným designem předních francouzských designérů. Vysavače Rowenta vznikají ve Francii, nedaleko Paříže, kde je součástí továrny také výzkumné centrum zaměřující se na inovace a průkopnictví v oblasti odhlučnění, ergonomie a úspory elektrické energie. Výkonné ekologické motory Rowenta s nízkou spotřebou energie a optimálním prouděním vzduchu zachovávají stejně vysokou účinnost vysávání jako modely 2 200 W.

Neméně důležitou součástí komplexu je testovací centrum, kde se vysavače podrobují náročným, 650 hodin trvajícím testům kvality materiálu, ovládacích prvků, komponentů a motoru tak, aby odolaly náročnému a intenzivnímu zacházení. Vynikající úroveň filtrace spočívá v Rowenta vícestupňovém filtračním systému. Rowenta dále používá sáčky z netkané textilie Wonderbag, model Endura s velkou kapacitou 5 l funguje navíc jako přídatný filtr s 5ti filtračními úrovněmi (oproti dvěma v porovnání s klasickým papírovým sáčkem), je tak hygieničtější a antibakteriální úprava zabraňuje možnosti vzniku zápachů. Pokrokové vlastnosti vysavačů Rowenta jsou potvrzeny i v rámci energetických štítků dle regulace Evropské unie.

Popis produktu
bezsáčkový vysavač
High Efficiency Filter
Advanced Cyclonic System
intuitivní přístup k pěnovému filtru pro snadnou údržbu a dlouhotrvající stabilní sací výkon – kompletně omyvatelný
XL kovová teleskopická trubka
parkovací pozice
velké komfortní madlo pro snadné přenášení
velká kolečka pro lepší
manévrovatelnost
universální sací hubice na všechny typy podlah
štěrbinová hubice
Easy Brush – integrovaný
kartáček na nábytek na rukojeti
parketová hubice
mini turbo kartáč
zapnutí/vypnutí

Technické parametry
příkon: 750 W
kapacita nádoby: 1,5 l
akční rádius: 8,8, m
délka přívodního kabelu: 6,2 m
barva: hnědá metalická