Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  QUAD LOCK Run Kit – iPhone X - Sportovní držák na ruku
Quad Lock Run Kit – iPhone X - Sportovní držák na ruku

QUAD LOCK Run Kit – iPhone X - Sportovní držák na ruku

Kód: 1068722PN: QLK-ARM-IPX
Quad Lock Run Kit – iPhone X - Sportovní držák na ruku Quad Lock Run Kit je kompletní sada určená pro iPhone X k upevnění na paži. Díky patentovanému systému uchycení Quad Lock jednoduše připevníte váš telefon k držáku. Již nemusíte složitě vyndávat telefon ze silikonových nebo plastových obalů. Nezmeškáte tak žádný hovor ani při běhu, jízdě na bruslích nebo jiných sportovních…
Česká
distribuce!
Záruka spotřebitel
2 roky
1 832,– 
1 514,– Kč bez DPH
Skladem poslední 2 kusy
Po objednání bude zboží dodáno:
Na prodejně v Olomouci již 23.1.ZDARMA!
Přepravní službou již 24.1.od 99 Kč
Na výdejním místě 25.1.od 61 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456

Popis produktu

Obr. Quad Lock Run Kit – iPhone X - Sportovní držák na ruku 835111a

Quad Lock Run Kit – iPhone X - Sportovní držák na ruku

Quad Lock Run Kit je kompletní sada určená pro iPhone X k upevnění na paži. Díky patentovanému systému uchycení Quad Lock jednoduše připevníte váš telefon k držáku. Již nemusíte složitě vyndávat telefon ze silikonových nebo plastových obalů. Nezmeškáte tak žádný hovor ani při běhu, jízdě na bruslích nebo jiných sportovních aktivitách.

Inovativní systém zámku “Twist, Lock and Go™”, který je použit v krytu i v jednotlivých držácích umožňuje rychlé uchycení telefonu. Díky dvojitému bezpečnostnímu systému “Dual Stage Lock” budete mít jistotu, že je váš telefon vždy bezpečně připevněn i bez použití nepraktických obalů, ze kterých se telefon hůře vyjímá. Při používání krytu Quad Lock Case je váš telefon chráněn i při běžných činnostech a přenášení telefonu. Jedná se o nejlehčí, nejpevnější a nejbezpečnější systém držáků na trhu. Jakmile jej jednou vyzkoušíte, nebudete chápat, jak jste mohli bez něj žít!

Sportovní držák na ruku Quad Lock Sports Armband umožňuje bezpečné uchycení vašeho telefonu vybaveným krytem Quad Lock Case nebo univerzálním adaptérem Quad Lock Universal adaptérem k vaší ruce. Držák je vhodný pro obvod paže 17-38 cm.

Obsah balení

  • 1x Quad Lock Sports Armband
  • 1x Quad Lock Case pro iPhone X