Prkénko KELA krájecí KATANA sada 3 ks, bambus

Recenze spokojených zákazníků:

Hodnocení obchodu 100%, ale v případě dodání nabízenou přepravní službou, tento nákup byl poslední.

Ověřený zákazník

Prkénko Kela krájecí KATANA sada 3 ks, bambus

Krájecí prkénka Katana značky Kela jsou vyrobená z odolného bambusového dřeva. Tento materiál získává stále více příznivců po celém světě, neboť je velmi lehký , přirozeně antibakteriální a hlavně ekologický. Roste totiž neskutečně rychle. Do velikosti vhodné pro výrobu doroste během několika let. Což je nesrovnatelná doba v porovnání třeba s 80 let starým bukem.
Kód: 1121842PN: KL-12009Výrobce: KelaZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Krájecí prkénkaKatanaznačky Kela jsou vyrobená z odolnéhobambusovéhodřeva. Tento materiál získává stále více příznivců po celém světě, neboť je velmilehký, přirozeněantibakteriální a hlavněekologický.Roste totiž neskutečně rychle. Do velikosti vhodné pro výrobu doroste během několika let. Což je nesrovnatelná doba v porovnání třeba s 80 let starým bukem. Bambus obsahujeantibakteriální látky, je tedy pro pomoc v kuchyni naprosto perfektní.

Snadná údržba pro dlouhou životnost

Prkénka myjte v ruce teplou vodou s jemným čistícím prostředkem. Nejlépe jen omyjte houbičkou, opláchněte vlažnou vodou a osušte. Můžete je vzpřímené nechat doschnout v odkapávači na nádobí. Snažte sevyvarovatvysokým teplotám adlouhodobému působení vlhkosti.Tento materiál proto není vhodný do mikrovlnné trouby a myčky na nádobí. Několikrát do roka potřete plochy kuchyňskýmolejem.

Kamarád se všemi noži

Správné prkénko by nemělo být ani příliš měkké (levné druhy dřeva), ani příliš tvrdé (skleněné, mramorové). V prvním případě vyřežete po čase třísky a materiál se tím stane neumytelný, v tom druhém nože rychle otupíte a riskujete poškození čepele. Bambus, stejně jako tvrdá dřeva, posloužíoptimální tvrdostí. Je však za výrazněnižší cenu.

Vlastnosti:

Použijte obě strany prkének, máte tak vlastně 6 ploch na krájení
Tvrdost a zároveň pružnost materiálu chrání čepele nožů
Velmi snadná údržba
Bambus obsahuje antibakteriální látky a je ekologický
Nevhodné do myčky na nádobí a mikrovlnné trouby
Několik velikostí s otvorem pro zavěšení
 
Specifikace:

Materiál: bambusové dřevo

Rozměry(Š x V x H):

Veliké:  38 x 29 x 0,8 cm
Střední: 30 x 23 x 0,8 cm
Malé: 20 x 15 x 0,8 cm

Parametry

RozděleníOstatní kuchyňské potřeby