Herní zóna  Hry  Prey
Prey
PreyPreyPrey

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Prey

Píše se rok 2032 a Vy se probouzíte na palubě vesmírné stanice Talos I obíhajícína orbitě Měsíce. Představujete klíčovýsubjekt experimentu, který má za cíl jednou provždy změnit lidstvo - ale něco se strašlivě pokazilo. Vesmírná stanice byla obležena nepřátelskými mimozemšťanya Vaše dopadení je na jejich hlavním programu dne. Zatímco se stále více seznamujete s nesčetnými…
Kategorie: Počítačové a konzolové hry
Kód: 1141297PN: 3606Záruka: 2 roky
Produkt pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
387   včetně DPH
Cena bez DPH: 320 Kč
Nákup po telefonu
+420 587 407 456
Elektronická licence
Kdy zboží dostanu?termín / cena přepravy
Na prodejně v Olomouci (po objednání)již 25.3. / ZDARMA!
Přepravní službou (ČR)již 26.3. / od 99 Kč
Na výdejním místě (ČR)27.3. / od 99 Kč
Uvedený termín je průměrná doba doručení uvedenou službou.

Popis produktu

Píše se rok 2032 a Vy se probouzíte na palubě vesmírné stanice Talos I obíhajícína orbitě Měsíce. Představujete klíčovýsubjekt experimentu, který má za cíl jednou provždy změnit lidstvo - ale něco se strašlivě pokazilo. Vesmírná stanice byla obležena nepřátelskými mimozemšťanya Vaše dopadení je na jejich hlavním programu dne. Zatímco se stále více seznamujete s nesčetnými temnými tajemstvími Talosu a také se svou vlastní minulostí, musíte udělat vše pro to, abyste přežili.K dispozici Vám budou pouze nástroje, které naleznete na palubě lodi, Váš důvtip, zbraně a Vaše neuvěřitelné smyslové schopnosti.

Na palubě vesmírné stanice Talos I nic není tak, jak se na první pohled zdá. Jako Morgan Yu se pouštíte do rozluštění stop, které jste si pro sebe zanechali, scílem odhalit pravdu o své minulosti. Jakou roli hrajete v plánech společnosti aco je zač mysteriózní síla, které pustoší stanici? Vesmírná stanice Talos I, představuje vrchol privátního vesmírného podnikání. Objevte okázalé dovednosti korporátního luxusu 60. let a procházejte skrz propojené, nelineární prostory vystavěné s cílem skrýt nespočetná tajemství.

Temná mimozemská entita, která zamořilaTalos I, představuje živoucí sílu majícíza cíl vyhladit svou kořist. Je jen naVás, jako na jediném přeživším na stanici, ukončit smrtelný útok těchto děsivýchpredátorů.Získávejte mimozemské schopnosti a vyvíjejte si tak odlišné kombinacesil a vylepšujte své unikátní dovednosti. Vytvářejte stále více užitečné předměty za pomoci nástrojů, které naleznete na palubě. Postavte se bezprecedentním hrozbám za použití svého důvtipu a schopnosti improvizovat.

Parametry

Herní platforma ESDSteam
Herní žánrAkční
Kinect pro XBox 360Ne
Kinect pro XBox OneNe
Lokalizace hryanglická verze
PEGI hodnota18
PlayStation MOVENe
Virtuální realita pro PStationNení