Telefony, navigace, vysílačky, wearables  Příslušenství  Powerbank ASUS ZenPower Slim 4000 mAh, 1x USB port (5,1V/ 1A), 1 Micro USB port
Powerbank Asus ZenPower Slim 4000 mAh, 1x USB port (5,1V/1A), 1 Micro USB port

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Powerbank ASUS ZenPower Slim 4000 mAh, 1x USB port (5,1V/ 1A), 1 Micro USB port

ZenPower Slim je snadno přenosná powerbanka o kapacitě 4 000 mAh , která ladně vklouzne do vaší kapsy a krásně se hodí k vašemu smartphonu. Štíhlý design ZenPower Slim zajistí pohodlný úchop současně s libovolným telefonem, takže můžete klidně chatovat, zatímco zařízení nabíjíte. Technologie ASUS PowerSafe Exkluzivní technologie ASUS PowerSafe poskytuje…
Kategorie: Příslušenství pro telefony, navigace, vysílačky a wearables
Kód: 1031550PN: 90AC02C0-BBT013Výrobce: ASUSZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

ZenPower Slimje snadno přenosná powerbanka o kapacitě4 000 mAh, která ladně vklouzne do vaší kapsy a krásně se hodí k vašemu smartphonu.Štíhlý designZenPower Slim zajistípohodlný úchopsoučasně s libovolným telefonem, takže můžete klidně chatovat, zatímco zařízení nabíjíte.

Technologie ASUS PowerSafe

Exkluzivní technologie ASUS PowerSafe poskytuje maximální bezpečnost během nabíjení. Monitoruje teplotu, ovládá vstupní i výstupní napětí a chrání před zkratem.

Styl, který budete chtít ukazovat

ZenPower Slim vypadá a působí dobře a stejně dobře i funguje. Je ergonomicky navržen tak, aby byl pohodlný do ruky a má povrchovou texturu s kartáčovaným vzorem pro dokonalý úchop. ZenPower Slim je také k dispozici v bílé nebo černé barvě, aby ladil s vaším stylem, takže budete středem pozornosti, kdekoliv se s ním objevíte.

Více světla do vašeho života!

ZenPower Slim je lehký a elegantní, s hmotností méně než 100g. Není to jen nástroj pro napájení. Má navíc i vestavěnou LED svítilnu, která svítí paprskem jasného světla všude tam, kde ji potřebujete!

Parametry:

Výstupní napětí: 5.1 A / 1 A
Kapacita: 4000 mAh
Doba nabíjení:
Option1: < 4,5 h s DV 5 V / 1 A standardním kabelem
Option2: < 6 h s DV 5 V / 1 A standardním kabelem
Rozměry: 115 x 71 x 8,3 mm
Zabezpečení: BSMI, PSE, CE, FCC, EAC
Hmotnost: 92 g
Barva: černá