Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
POŠKOZENÝ OBAL - iDANCE GROOVE GR210/ BT repro/ 50W/ LED/ MP3/ 1x MIC

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

POŠKOZENÝ OBAL - iDance GROOVE GR210/ BT repro/ 50W/ LED/ MP3/ 1x MIC

iDANCE GROOVE 210 Reproduktor s barevným LED podsvícením vhodný na každou pořádnou párty. Disponuje velmi vysokým výkonem 50 W s nejvyšší kvalitou zvuku. Hudbu lze přehrávat jak klasicky přes drátové připojení, tak bezdrátově díky technologii Bluetooth . Samozřejmostí je přehrávání z USB médií a možnost využít paměťové karty micro SD . Integrovaná baterie s výdrží až 4…
Kód: 2138524PN: IDNC2000VVýrobce: iDanceZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

iDANCE GROOVE 210

Reproduktor s barevným LED podsvícením vhodný na každou pořádnou párty. Disponuje velmi vysokým výkonem 50 W s nejvyšší kvalitou zvuku. Hudbu lze přehrávat jak klasicky přes drátové připojení, tak bezdrátově díky technologii Bluetooth. Samozřejmostí je přehrávání z USB médií a možnost využít paměťové karty micro SD. Integrovaná baterie s výdrží až 4 hodiny zajistí párty prakticky kdekoliv. Kolečka a teleskopické madlo zaručují pohodlnou přepravu. Součástí balení je bezdrátový mikrofon.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Výkon: 50 W

Možnosti připojení: USB, AUX vstup, vstup pro mikrofon nebo kytaru, microSD slot

Bezdrátové připojení: Bluetooth

Speciální příslušenství: 1 x bezdrátový mikrofon

Výdrž na baterii: až 4 hodiny

Rozměry: 410 x 270 x 220 mm

Hmotnost: 4,5 kg

Barva: černá