Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
Plantronics Voyager 3240 Bluetooth HF (EU Blister)

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Plantronics Voyager 3240 Bluetooth HF (EU Blister)

Plantronics Voyager 3240 Bluetooth je moderní sluchátko handsfree s mikrofonem a nabíjecím pouzdrem. Umožní vám snadno a bezpečně ovládat hovory. Sluchátko ovládáte stiskem tlačítek, která jsou umístěna na těle zařízení. Tlačítky ovládáte přijetí nebo odmítnutí hovoru, hlasitost nebo vypnutí/zapnutí. Vnitřní úprava aktivně snižuje okolní hluk. Headset oceníte při každodenních…
Kód: 2138590PN: 2442234Výrobce: PlantronicsZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Plantronics Voyager 3240 Bluetooth je moderní sluchátko handsfree s mikrofonem a nabíjecím pouzdrem. Umožní vám snadno a bezpečně ovládat hovory. Sluchátko ovládáte stiskem tlačítek, která jsou umístěna na těle zařízení. Tlačítky ovládáte přijetí nebo odmítnutí hovoru, hlasitost nebo vypnutí/zapnutí. Vnitřní úprava aktivně snižuje okolní hluk. Headset oceníte při každodenních činnostech, při jízdě v autě, atd. podporuje také ovládání hudby a dalších médií. Nabízí dobu hovoru 6 hodin, pohotovostní režim až 7 dní.

Specifikace:
Dobíjecímu pouzdro
Bezdrátová technologie: Bluetooth
Výdrž baterie : až 6 hodin
Pohotovostní režim: až 7 dní
Dlouhá životnost baterie
Mikrofon: ano, 3
Vysoká kvalita zvuku a komunikace
Snižuje hluk z okolí
Potlačuje ozvěnuPlantronics Voyager 3240 Bluetooth is a modern hands-free headset with microphone and charging case. It will allow you to easily and safely manage your calls. You can operate the handset by pressing the buttons that are located on the body of the device. The keys control whether you accept or reject a call, volume, or turn off / on. Internal adjustment actively reduces ambient noise. Headset will be appreciated in everyday activities, when driving in a car, etc. It also supports the control of music and other media. Offers talk time of 6 hours, standby time up to 7 days.

Specifications:
Rechargeable case
Wireless Technology: Bluetooth
Battery life: Up to 6 hours
Standby: Up to 7 days
Long battery life
Microphone: yes, 3
High sound quality and communication
It reduces the noise from the surroundings