Vážení zákazníci, upozorňujeme Vás na změnu otevírací doby na prodejně v Olomouci v době vánočních svátků, viz stránka kontakty. Přejeme krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019.
Pískoviště dřevěné - čtvercové, natur, se sítí, 120x120cm

Recenze spokojených zákazníků:

Pro kup těchto sluchátek jsem se rozhodla na základě kladných recenzí. Jsem naprosto spokojená, jelikož jako dárek zapůsobila excelentně. Mezi "zlatou střední cestou" =…

Ověřený zákazník

Pískoviště dřevěné - čtvercové, natur, se sítí, 120x120cm

Není nad to, hrát si na klasickém čtvercovém pískovišti. Firma Woody vyrábí tohle krásné s názvem natur z masivního dřeva. Jednotlivé díly můžete s dětmi pomalovat a pak přelakovat bezbarvým lakem. Nechat přírodní nebo nabarvit podle stylu zahrady na mahagon, teak a jiné oblíbené odstíny. Pokud však vaše momentální nálada volá po zářivých barvách, pirátském stylu…
Kód: 1179435PN: 10313Výrobce: OEMZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Není nad to, hrát si naklasickém čtvercovém pískovišti.FirmaWoodyvyrábí tohle krásné s názvemnatur z masivního dřeva.Jednotlivé díly můžetes dětmi pomalovata pak přelakovat bezbarvým lakem.Nechat přírodní nebo nabarvitpodle stylu zahrady na mahagon, teak a jiné oblíbené odstíny. Pokud však vaše momentální nálada volá po zářivých barvách,pirátském stylu, beruščích krovkácha nebo třebafialové s růžovými hvězdičkami,nechte své vnitřní dítě vyřádit do omdlení. Nátěrprodlouží životnost dřeva,ochrání jej předdřevokazným hmyzem a povětrnostními vlivy.

Pod písek je doporučeno položitnetkanou textilii,popřípadě jiný vodupropouštějící materiál, kterýzabrání prorůstání plevelům(není součástí balení). Pískoviště má po obvodupraktický lem, na který si mohouděti sedat, odkládat na něj hračkya nářadí. Pokud zrovna pískoviště nepoužíváte,přikryjte jej shora speciální sítí. Ta jej uchrání předznečištění zvířaty, listy a jinými vnějšími vlivy.Přibalená síť je vybavenaúchyty,jež sedí naháčky přidělané na stěnypískoviště.

Vlastnosti:

Klasický tvar kompaktního pískoviště
Sladí se s každým prostředím
Můžete jej sami přizpůsobit okolí nátěrem
Součástí balení jsou šrouby a speciální síť

Specifikace:

Materiál: dřevo
Věk: 3+
Rozměr vnější (Š x V x H): 120 x 20 x 120 cm
Rozměr vnitřní (Š x V x H): 96 x 20 x 96 cm

Obsah balení:

Jednotlivé stěny (desky)
Šrouby
Síť

Parametry

MateriálDřevo
Vhodné od3 let