Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Ostatní kuchyňské potřeby  Philips SAECO HD8423/19 POEMIA pákové espresso
PHILIPS SAECO HD8423/19 POEMIA pákové espresso

Recenze spokojených zákazníků:

Rychlý bezproblémový nákup

Ověřený zákazník

Philips SAECO HD8423/19 POEMIA pákové espresso

Ruční pákovoé espresso Saeco, nabízí nadšencům tradiční přípravy kávy, vše pro dokonalé každodenní espresso. Patentovaný tlakový crema filtr zaručuje dlouhotrvající lahodnou pěnu při každém použití. Popis produktu Pokud si rádi dáte kvalitní kávu a přitom chcete mít kontrolu nad její přípravou, je pro vás vhodný pákový kávovar Philips HD8423/19. Kvalitní tělo z plastu…
Kód: 1502943PN: 882842319020Výrobce: PhilipsZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Ruční pákovoé espresso Saeco, nabízí nadšencům tradiční přípravy kávy, vše pro dokonalé každodenní espresso. Patentovaný tlakový crema filtr zaručuje dlouhotrvající lahodnou pěnu při každém použití.

Popis produktu
Pokud si rádi dáte kvalitní kávu a přitom chcete mít kontrolu nad její přípravou, je pro vás vhodný pákový kávovar Philips HD8423/19. Kvalitní tělo z plastu v kombinaci s kovovými doplňky působí hodnotně a zároveň je odolné pro běžné denní použití v domácnosti. Čerpadlo o tlaku 15 barů si poradí s každou kávou a vy si tak budete moci vychutnat kvalitní espresso. Vysoká ergonomie přístroje zaručuje jednoduché ovládání a snadné používání každý den.
Pákovému kávovaru Philips HD8423/19 nechybí integrovaný ohřívač šálků, který váš porcelán prohřeje a tím zaručí dokonalé a dlouhotrvající aroma vaší kávy. Vyjímatelná nádoba na vodu má kapacitu 1,25 litru vody. Při přípravě kávy můžete zvolit buď mletou kávu, nebo ESE pody, které vám zaručí absolutní čistotu. Kávovar je energeticky úsporný, tím pádem šetří nejenom vaší peněženku, ale také přírodu.

Technické parametry
Informační displej Ne
Maximální příkon 1 050 W
Kapacita nádržky na vodu 1 000 ml
Tlak čerpadla 15 bar

Parametry

Druh spotřebičeEspressa