Dům, dílna, zahrada  Domácí spotřebiče  Ostatní kuchyňské potřeby  Philips HR7628/00 kuchyňský robot
Philips HR7628/00 kuchyňský robot
Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou se lišit od skutečnosti.

Recenze spokojených zákazníků:

spojkojen

Ověřený zákazník

Philips HR7628/00 kuchyňský robot

Popis produktu Šéfkuchařem ve své kuchyni S kuchyňským robotem Philips připravíte jakýkoliv oblíbený pokrm s minimální námahou. Díky spoustě příslušenství a funkcí se stanete přímo šéfkuchařem ve své kuchyni a vaření vás bude bavit. Vaření se tedy stane hračkou a nebude pro vás problém připravit i to nejnáročnější jídlo. Velice efektivní zpracování potravin Kuchyňský robot…
Kód: 2410429PN: PHIL-HR7628/00Výrobce: PhilipsZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

Popis produktu
Šéfkuchařem ve své kuchyni
S kuchyňským robotem Philips připravíte jakýkoliv oblíbený pokrm s minimální námahou. Díky spoustě příslušenství a funkcí se stanete přímo šéfkuchařem ve své kuchyni a vaření vás bude bavit. Vaření se tedy stane hračkou a nebude pro vás problém připravit i to nejnáročnější jídlo.

Velice efektivní zpracování potravin
Kuchyňský robot Philips nabízí výkonný 650 W motor, díky kterému můžete dokonale zpracovávat jakékoliv potraviny. Pro efektivní zpracování je robot Philips vybaven nastavitelnou rychlostí, funkcí pulz. Funkce pulz slouží ke krátkému zpracování potravin a pro maximální kontrolu nad mixováním.

Funkce, které jistě oceníte
Prostorný mixér s pracovní kapacitou 1,5 l je určen k mixování, drcení a míchání různých ingrediencí. Kuchyňský robot Philips je vybaven technologií PowerChop, která díky kombinaci jedinečného tvaru nože, úhlu řezání a vnitřní nádoby zaručuje skvělé výsledky při sekání měkkých i tvrdých ingrediencí. Navíc je kuchyňský robot Philips vybaven velikou plnicí trubicí, takže ušetříte spoustu času i práce. Při odšťavňování se nemusíte zdržovat zdlouhavým krájením ovoce či zeleniny na malé kousky.

Vaření vás bude bavit
Práce s kuchyňským robotem Philips je velice příjemná, rychlá a jednoduchá. Navíc pro maximální bezpečnost při práci je robot Philips vybaven mechanickou 1,5s brzdou, víkem s těsněním a gumovými nožičkami pro dokonalou stabilitu při práci na jakémkoliv povrchu. S úklidem si nemusíte dělat starosti, protože všechny části příslušenství můžete dát do myčky na nádobí.

Žádné složité čištění
Kuchyňský robot Philips, na rozdíl od jiných robotů, nemá žádný vnitřní sloupec na hřídel uprostřed nádoby. Díky tomu je sestavení přístroje velice jednoduché, kdy držák nástrojů jednoduše zaklapnete na místo v nádobě podle tvarovaných spojek. Navíc polévky ani žádné jiné kapaliny nebudou unikat ze středu nádoby a váš kuchyňský robot Philips i pracovní deska zůstanou vždy dokonale čisté.