Krása a zdraví  Péče o tělo  Philips HP8232/00 fén
PHILIPS HP8232/00 fén
Philips HP8232/00 fénPhilips HP8232/00 fén

Recenze spokojených zákazníků:

Vše v naprostém pořádku.

Ověřený zákazník

Philips HP8232/00 fén

PHILIPS HP8232/00 fén je vhodný pro šetrné vysoušení vlasů. Popis produktu Luxusní vysoušeč vlasů Philips cílí svou bohatou výbavou a vysokým výkonem na náročné uživatelky, které chtějí svým vlasům dopřát tu nejlepší možnou péči. Již při prvním pohledu na přístroj je zřejmé, že se jedná o skutečně prvotřídně zpracovaný výrobek. Veškeré ovládací prvky jsou umístěny tak…
Kód: 1055629PN: 41000291Výrobce: PhilipsZáruka: 2 roky
Výrobek pochází z oficiální české distribuce.Více informací…
Aktuálně není v nabídce

Popis produktu

PHILIPS HP8232/00 fén je vhodný pro šetrné vysoušení vlasů.

Popis produktu
Luxusní vysoušeč vlasů Philips cílí svou bohatou výbavou a vysokým výkonem na náročné uživatelky, které chtějí svým vlasům dopřát tu nejlepší možnou péči. Již při prvním pohledu na přístroj je zřejmé, že se jedná o skutečně prvotřídně zpracovaný výrobek. Veškeré ovládací prvky jsou umístěny tak, aby na ně bylo možné snadno dosáhnout, madlo je ergonomické a skvěle padne do ruky a nechybí ani několik praktických vychytávek, s nimiž bude každodenní používání o poznání příjemnější.
Mezi chytrá konstrukční řešení můžeme počítat například šikovné očko na zavěšení, zpevněnou koncovku kabelu bránící jeho poškození a vyjímatelný filtr. Možnost snadno odejmout vstupní vzduchový filtr je důležitější, než to na první pohled vypadá. Vysoušeč při svém provozu nasává velké objemy vzduchu, takže do něj logicky mohou vniknout různé nečistoty a vlasy, jenž by mohly působit problémy. Vyjímatelný filtr vám ale dává možnost jednoduchým oklepáním tyto nečistoty odstranit a obnovit tak plný výkon vysoušeče.

Technické parametry
Příkon 2200 W
Počet rychlostí 2
Počet teplot 3
Šířka 18,4 cm
Výška 24,8 cm
Hloubka 8,8 cm
Délka kabelu 1,8 m
Váha 0,7 kg